Wpis z mikrobloga

@emitar: rapidiptv chodzi perfekt, wszystkie polskie kanały - 170 kanałow bodajże, każda platforma - dużo w full HD. płynnie działa. cena 13,50eur/msc wiec sporo.
listam3u - chyba wiadomo, jak ktos siedzi tutaj w tagu to pewnie miał i mógł sprawdzić.
napisz na skype i niech Ci da test na rapid - sprawdzisz sobie.
@emitar: a i 1x22 z tego co widziałem na innym forum chyba jest juz resellerem rapidiptv lub cos z nimi testuje. ale nie potwierdzam oficjalnie, muszę zobaczyć konkretnie czy na pewno ...
@emitar @daniel_z : Też mogę rapida polecić. Niedawno zakupione, działa perfekcyjnie chociaż podobno wczoraj mieli małą awarię której nawet nie zauważyłem. W piątek przychodzi mój pierwszy MAG więc cieszę się jak dziecko. Nie są tani, ale spędziłem naprawdę kilka tygodni w ciągu ostatnich 3 lat na poszukiwaniu złotego środka i chyba znalazłem. Dzięki za kontakt do Polskiego resellera, ten mój francuz jakiś niekumaty.
@DziQ86 w przyszłym miesiącu chyba się skuszę, jak skończy mi się lm3u. Lubiłem weeb.tv ze względu na kanały typu 24h przyjaciele, ale iptv wg mnie lepiej chodzi nie tylko pod względem jakości. Mógłbyś napisać z czego dokładniej miałeś przyjemność/nieprzyjemność korzystać?
@emitar: Korzystałem z:
- weeb.tv - do momentu aż w zeszłym roku zaczeły się cyrki z usuwaniem programów, stabilnością i coraz częstsze dni w których dostępne są jedynie kanały tematyczne. Chociaż w sumie tylko dla nich jeszcze trochę weeba trzymałem bo lubiłem usypiać przy Simpsonach :D
- goldvod - jak wyżej ale bez kanałow tematycznych
- lista m3u - problemy z działaniem, przycinanie kanałów jak Fox Comedy czy Comedy Central, dodatkowe
@emitar: MAG 250/254, taki dekoder iptv sprzętowy z możliwościami pvr. Nie chcę czegoś popieprzyć, dostępne na allegro/amazonie itp.
W rapid są jakieś kanały i streamingi VOD ale jak to działa i czy to działa będę mógł dać znać w piątek