Wpis z mikrobloga

@okablysk: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za
  • Odpowiedz
  • 2
@okablysk dziś widziałam piękny ból dupy na 'weganie polska' jak ktoś to wrzucił :D "i przez takich ludzi jak ty ludzie myślą, że na wege to tylko niedobory" "co to za dieta, sama chemia" xDD
  • Odpowiedz
@Pan_wons: w sumie to wystarczą; kasza/ryż/makaron i ćwiartki kurczaka, jakieś jajka, szpinak do tego, raz w tygodniu rosół przerabiany na pomidorową, ja jestem na tym od pół roku bo jestem zbyt leniwy by gotować i żyję

to wyjdzie jakieś 150zł jeśli dodamy do tego śniadanie [ i tak przez pracę nie mam czasu czegoś sensownego zjeść] więc... po prostu się da
  • Odpowiedz
jeszcze można dać jakiś czosnek, cebulę itp. dla zdrowia, tak czy inaczej, jeśli mieszkamy z rodziną/współlokatorem to z wypłaty zostanie nam sporo hajsu w kieszeni
  • Odpowiedz