Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki.

Wysyłki w toku. W załączniku wieża składająca się z 30 paczek, które dzisiaj do Was wychodzą z memowymi obrazami. Na zdjęciu do skali gra #lozaszydercow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam: @hipczor @Czerw2 @Teylor @Fasol88 @papiez_ @krzystar @cycki @rasala @MMM22 @Stamp @Vhredny @devel9k @Snufkin_91 @Login92 @Qster44 @Cookiee @linoleum @Charger @gogal @Nieszczesna_Szczena @neonn @Znafca_tematu @Tostu @ph0212 @KIII @DigitalPolak @edwardo @siema_andrzej

@Carramba666 - do Ciebie wyszedł póki co tylko "White". Wybacz, niebawem doślę ten drugi.
@taajniak - zjem skarpętkę...

Pewne przemyślenia: błędem było robienie tego w praktycznie najgorętszym okresie roku, jest to przyczyną pewnych obsunięć. Natomiast plusy z tego są takie, że byłem w stanie się z częścią z Was spotkać przy okazji #krakowskiewykopparty i tamże przekazać parę memów na nagrody.
Ufam, że nie zraziliście się do mnie zbytnio i będziemy mogli kontynuować "współpracę" co jakiś czas ( ͡º ͜ʖ͡º)

#boszart #memy #iwanttobelieve #ilovebeingwhite #handlujzwykopem
boszart - Mirki i Mirabelki.

Wysyłki w toku. W załączniku wieża składająca się z 3...

źródło: comment_WXNKKN2MoQlyFtMssezAx3XykSMvhmhC.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Panie boszart, a można u Was zamówić dowolne zdjęcie wydrukowane na płótnie? Czy jakiś cennik jest gdzieś dostępny?


Panie @ArRog, można. Aczkolwiek cennik wykopowy (a więc bardziej przystępny) wykonam już w nowym roku.
  • Odpowiedz
Myślałem, że to stos pudełek po pizzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@urs6: Strzał dość dobry, bo pudełka do pizzy są prawie identyczne (ino kwadratowe, a te prostokątne). Wiele razy pakując łapie mnie głód z tego powodu ( ͡º ͜ʖ͡º)

@boryss: Postaram się zawołać
  • Odpowiedz