Wpis z mikrobloga

Tydzień 1, dzień 5

Zacznę dorzucać notatki, które robię sobie na bieżąco w trakcie treningu.

Pierwszy ciężki dzień. Wydłużył mi się strasznie ten trening. Założyłem sobie, że jeśli dana sytuacja powtórzy się trzy razy w danej sytuacji (negatywna lub pozytywna, np lekko wykonane powtórzenia), to wprowadzam zmianę. Oznaczam to wpisem "x/3". Wczoraj np. dopisałem tak przy seriach na ramiona a dziś przy długości treningu.

Wiem, MC jest brzydki. Popracuję kiedyś jak będę miał luźniejszy dzień.

Przysiad
3x3 - 132,5kg
3x2 - 140,0kg
3x1 - 147,5kg
Wyciskanie leżąc
7x3 - 72,5kg
Martwy ciąg
5x8 - 122,5kg
Wznosy w przód
5x8 - 14kg
Ramiona wyciskanie francuskie stojąc + uginanie (superset)
3x8 - 10/14 kg

Notatki
- na czczo
- kofeina 600mg
- ostatnie singiel 3x1 - 6 minut przerwy
- MC - ja #!$%@?ę
- MC - mobilność kr. lędźwiowego?
- MC - dzień bez ramion i barków albo paski do MC,
- trening 2+h (1/3)

#bertitrenuje
b.....i - Tydzień 1, dzień 5

Zacznę dorzucać notatki, które robię sobie na bieżąco...
  • 11
@Kielek: Regeneracja nie jest celem treningu. Powtarzam to tak często, że chyba na koszulkę sobie wrzucę ;) Objętość każdego treningu jest nieduża (tylko dziś się uzbierało). Celem treningu jest dostarczenie bodźca. Im więcej bodźców tym lepiej, zwłaszcza jeśli celem jest siła. Regenerację robię np. przed sprawdzaniem maksów.

@masz_ty_rozum_i_godnosc: wczoraj było 800 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jakiś czas temu odstawiłem, to ciśnienie poleciało mi do 100/55.
@berti: Mi dzisiaj udało się 3 raz z rzędu zrobić 5 powtórzeń w ostatniej serii ohp (co oznacza zwiększenie ciężaru w następnych treningach ohp), choć miałem to robić co 2 tygodnie. Niestety nie wyglądało to za dobrze, w 5 powtórzeniu przypominałem młot pneumatyczny.