Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #takaprawda #samobojstwo

Ale mnie #!$%@? jak ktoś decydujący się na samobójstwo wybiera skok pod pociąg lub samochód.
Skoro już się chcesz pożegnać ze światem to zrób to w sposób w który nie #!$%@? jeszcze psychiki drugiej, obcej, ducha winnej osobie (kierowca,maszynista).
Gdyby nie to, że już nie żyjecie to bym wam #!$%@?ł leszcze

Nie szanuję w #!$%@?.
  • 31
  • Odpowiedz
@rales:

: Best suicide plan ever

: what is it?

: you go up to the top of a roof

: string piano wire tight across the front edge at
  • Odpowiedz
@rales @zaqwsxdsa: tylko samobójstwo przez atak na posłów/ministrów/osoby publiczne, im lepszy wynik i wydźwięk polityczny tym dłużej będą pamiętać, do tej pory uczy się o Niewiadomskim
  • Odpowiedz
@rales: Jeśli strzelać samobója to tylko po dobrze zaplanowanej akcji z wyłudzeniem odszkodowania, co by rodzince coś skapnęło. Nie mam nic do ludzi co odchodzą po cichu, walną sobie złotego strzała, albo wyhuśtają się gdzieś w lesie, najgorsi są właśnie ci atencjusze, którzy skaczą pod pociągi albo z mostów. Pół miasta w korku bo jakiemuś cipeuszowi zachciało się umierać z pompą.
  • Odpowiedz
@rales: Popełniasz często spotykany błąd w tej chwili. Zakładasz, że samobójstwo jest racjonalną decyzją dokonaną po wielu godzinach przemyśleń. Jasne, niektórzy je planują, ale spora część samobójców robi to pod wpływem chwili. Mam wrażenie, że gdy czujesz się tak źle, że chcesz się zabić, to chyba nie do końca jesteś w stanie myśleć o tym, jaki to będzie miało wpływ na innych.
  • Odpowiedz
@demagog

Jeśli strzelać samobója to tylko po dobrze zaplanowanej akcji z wyłudzeniem odszkodowania, co by rodzince coś skapnęło.


Dlaczego krzywdzenie innych, wyłudzając od nich odszkodowanie, miałoby być dobre? W ten sposób można kogoś pozbawić środków do życia, lub nawet wsadzić do więzienia. Co to za wymysł?
  • Odpowiedz
@Nahcep Takie samobójstwo jest właśnie najgorsze, bo krzywdzi innych w sposób konkretny tj. zabiera ich życia że sobą. Niby czym tacy się różnią od terrorystów?
  • Odpowiedz