Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje małej pomocy od osób lepiej znających Trójmiasto i okolice niż ja: poszukuję jakieś dobrej lokalizacji na krótki plan zdjęciowy. Najlepsza do mojego projektu by była jakaś ruina, pozostałości budynku/zamku z czerwonej cegły, wystarczy mi kawał ściany i kawałek posadzki, jakby jeszcze były jakieś portale/wnęki/zdobienia to już by było totalny odjazd. Najlepiej ogólnodostępna. Nie potrzeba mi prądu w okolicy, mam generator. I może być nawet gdzieś poza Obwodnicą, dojazd nie jest problemem.

Myślałem przez chwilę o Bramie Niżinnej, ale to zbyt publiczne miejsce jak na mój gust, problemy z załatwieniem pozwolenia itd. Ale chodzi o takie, albo i starsze klimaty.
#gdansk #trojmiasto #qwarqqmajstruje
Pobierz q.....q - Mirki, potrzebuje małej pomocy od osób lepiej znających Trójmiasto i okolic...
źródło: comment_qo4RS2t6kncfKpdKMkrRAayGtaH1JR6v.jpg
  • 17
@Bunkier: też niezły typ, jeśli nie znajdę nic lepszego to się skontaktuję.

A tymczasem znalazłem ruiny zamku w Grabinach-Zameczku. http://rowery.trojmiasto.pl/Tajemnice-pewnego-zamku-na-Zulawach-Gdanskich-n45148.html#fb_id:p0:43136,pozycja:0 Musze tam podskoczyć w tygodniu, bo chyba ktoś tam mieszka i dopytać.

EDIT: Damn, właściciele podobno turystów nie lubią. To amatorów-filmowców pewnie też nie.
Pobierz q.....q - @Bunkier: też niezły typ, jeśli nie znajdę nic lepszego to się skontaktuję....
źródło: comment_QGAHYd9m6v67DSnxtRLyEveTJu9zgRfZ.jpg
@maciekawski: najwyraźniej oboje mamy niedaleko. :)

Na górę go nie kieruję, choć gdyby wszedł tam, gdzie ćwiczą łucznicy, w tych nibyfosach, też miałby spokój zapewne - jeśli ludzie gdzieś idą, to centralnie na krzyż i zwiedzają ten płaski wierzchołek z otoczeniem.
Na drodze Miejskiej Reduty mijam może dwie spacerujące pary na jedno przejście. Przy Kaponierze bywają wycieczki szkolne, ale zaraz wchodzą do środka i na samą górę przechodzą od strony sądu
@maciekawski: byłem połazić, deszcz mnie jeszcze złapał, ale już pewne rozeznanie mam, jutro będę pisał do Hewenallium w sprawie pozwolenia i ew dostępu do prądu. w sumie najlepiej by sie nadawały te schody z ostatniego zdjęcia @krystal_Tri_tapik ale i tam jest problemik: dużo graffiti. ale parę kadrów dało by się wyłapać bez mazideł myślę. zobaczymy co odpiszą z Centrum, może decyzja dalej będzie bardzo, ale to bardzo prosta ;)
@CAPSLOCK: od piątku próbuję się z nimi skontaktować, niestety numer albo nie aktywny albo nie odbiera, pisałem maila, nawet byłem na miejscu, ale odbiłem sie od robotnikow bo tam teraz trwa remont. jako ze chce ten projekt przed świętami skończyć, to muszę możliwe szybko to ogarnąć i zacząłem się rozglądać za alternatywami