Wpis z mikrobloga

zostalo to sprostowane przez caritas.


@trapped: no tak bo tam trafiają dzieci z dobrych domów. Caritas wystraszył się nagonki mimo że wielokrotnie odbywały się podobne akcje. Przykre bo stracą na tym dzieciaki. Kolejny epicki sukces polskiej lewicy.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: a jakie dzieci tam trafiaja? wiesz czym w ogole zajmuja sie takie swietlice? m.in dozywianie, pomoc w nauce, pomoc psychologow dla rodzicow i dzieci. w swietlicach nie ma dzieci patoli, bo oni sie dziecmi nie interesuja i nie wpadliby na to, zeby tam swoje dziecko poslac. nie kazdy rodzic ma pieniadze na wynajecie opiekunki, zeby zajelo sie dzieckiem kiedy on jest w pracy, niektore dzieci potrzebuja tez pomocy np. logopedow
  • Odpowiedz
Pomoc od ONRu. Skoro w efekcie nagonki medialnej ONR nie będzie organizował cyklicznych akcji to mam nadzieję że osoby krytykujące caritas go zastąpią. Tyle z mojej strony ;)


@PatologiiZew: Przeczytałeś odpowiedź Caritasu zamieszczoną wyżej? Medialna nagonka to jedno, ale według Caritasu dostali się oni do świetlicy BEZ POZWOLENIA. Nie ma znaczenia czy paczki wręcza ONR, KOD, PiS, PO, Fundacja Batorego czy Ordo Iuris - muszą mieć na to zgodę i nie
  • Odpowiedz
opis odnośnika> ale według Caritasu dostali się oni do świetlicy BEZ POZWOLENIA.

@wolodia: to zdanie caritasu. Zdanie ONRu jest całkowicie inne. Bliżej mi do tego drugiego stanowiska bo ONR już wielokrotnie takie akcje organizował. To nie pierwsza taka sytuacja. Nie chce mi się wierzyć w to że wszystko było "tajne" :)
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: A zupełnie inną kwestią jest wykorzystywanie działalności charytatywnej do propagowania takich a nie innych idei politycznych. Jeśli ktoś chce autentycznie pomóc to może zrobić, może się nawet tym pochwalić, ale wprowadzenie do samego wydarzenia elementów politycznych jest naganne.
  • Odpowiedz