Wpis z mikrobloga

Chyba jestem masochista, że chodzę i chodzę na tą naszą ekstraklase, ludzi bardzo mało, niestety, ale to przez nasz Szczeciński skansen na którym odczuwalna temperatura jest o parę stopni niższa od faktycznej i nawet w największy zastój powietrza wiatr tu hula jak halny w Zakopanem #szczecin #ekstraklasa #pilkanozna #mecz
Pobierz Amen_Pacierzu - Chyba jestem masochista, że chodzę i chodzę na tą naszą ekstraklase, ...
źródło: comment_biBycJceldXXZOLFYRVLfRtTO0inCJJz.jpg
  • 18
@Baciar93 dzięki, staram się nie odpuszczać i jestem zawsze o ile praca pozwala, ale nie dziwię się ludziom, którzy o 18 w piątek wolą obejrzeć mecz w ciepłym pokoju, z piwem w ręku i z pizzą w cenie biletu, oglądając spotkanie w full HD, dziś pewnie z 4,5 tysiąca osób to będzie sukces, a pamiętam czasy jak u nas na drugiej lidze ze Szczakowianka Jaworzno było 18k osób
A tak serio jak ktoś ogląda to czarna czapka, szara kurtka, po prawej stronie dachu na bordowych krzesełkach, koło żółtej litery ułożone z krzesełek, złapcie mirka na dekoderze :D
@kari77: Zaczynałem chodzić na Pogoń tak na poważniej, żeby być na każdym meczu to jakoś w sezonie 07/08, gdy Pogoń po brazylijskiej żenadzie grała w IV lidze, na meczu po 2 tysiące osób i to też przy dobrych wiatrach, bo większość to 700-1200, tylko na derbach Szczecina było więcej, bo jakieś 4 tysiące (derby ze Stalą Szczecin), większość wyjazdów odwołana i mecze były przenoszone do Szczecina, ponieważ za przeciwników mieliśmy wioski,
@Amen_Pacierzu: No i spoko, chcociaz nigdy was nie lubiłem za to "Pogoń Legia dwa pdaly ...." resztę znasz:) Np ale teraz z Legią już chyba nie ma układu więc życzę przede wszystkim utrzymania no i nowego stadionu, bo w tej chwili wy i Wisła Płock to taka Odrą Wodzisław dawnych czasów jeśli chodzi o stadion;)
Widzew. Nam za to budują ładny stadion, no ale myślę że co najmniej 5 lat minie zanim się tam spotakmy w Ekstraklasie . No chyba że PP