Wpis z mikrobloga

Polecicie jakąś prostą zmywarkę 45cm? W życiu nie miałem i nie wiem kompletnie czego szukać, żeby się nie nadziać na jakieś gówno. Do starej kuchni, która nie była remontowana 20 lat, wiec nie musi byc nic fancy. Byle dobrze działało i nie miało zapotrzebowania na prąd średniej wielkości miasteczka :)

Kojarzy ktoś może jakiś outlet rtv agd w #warszawa?

#pytanie #rtv #agd #rtvagd #zmywarka #kiciochpyta #polskiedomy
  • 13
@matti05: A nie wiesz może w jakie dni tygodnia dostarczają tam nowe sprzęty? Już mi druga osoba mówi o outlecie na Kasprzaka. Dzwoniłem na infolinie EURO RTV wlasnie, ale dostalem informacje, ze nie ma mozliwosci skontaktowania sie z konkretnym sklepem, a oni takich informacji nie posiadają :<
@Sky_is_the_Limit: telewizor kupiłem jakieś 700 zł taniej, wprawdzie musiał być powystawowy, bo matryca miała przepracowane kilka tys. godzin, ale że znalazłem jedną wadę, to Samsung po 3 dniach od zakupu wymienił matrycę na nową. Później kupiłem też robot kuchenny za pół ceny i jedyna rzecz, którą musiałem zrobić, to wymienić część za 15 zł.
@Sky_is_the_Limit: ja mam taką. Zmywarka Beko DSFS 6831 X
kosztowała w chwili zakupu ok 1300zł

możesz szukać też bardziej oszczędzającej wodę moja ma 9L, a są takie z 7L.

Od czasu zakupu zmywarki - rachunki za wodę spadają :)

kostki nie są takie drogie - takie zwyczajne, ale nie z biedronki kosztują ok 40gr, ale możesz kupić i jakieś wypaśne po 0,8-1zł (u siebie nie widzę różnicy)
sól i nabłyszczacz do