Wpis z mikrobloga

@ADHD500: U mnie chyba nie mają karty sd na stanie i dlatego wysyłka jeszcze nie wyszła. Kamera jest obecnie w sklepie do kupienia, ale w przypadku karty - 404. Może u ciebie podobnie.
  • Odpowiedz
@ADHD500: Zamówiłem ją 25.11 i wysłali 6.12. Dostałem smsa od DHLa, że 13.12 powinna być już u mnie. W tym czasie zamówiłem też inne rzeczy zwykłą przesyłką i były wysyłane dopiero 7 i 8.
  • Odpowiedz
@ADHD500: @Rav93: moja kamerka wysłana DHL 30.11 od piątku w domku, gdyby nie to że podałem zły numer telefonu i przez nie mieli ze mną kontaktu to cała akcja zajęłaby 6 dni. W moim rejonie żeby puścili paczkę z vatu trzeba zrobić przelew bo kurier nie może wziąć kasy
Kamerka śmiga, angielski dograny bez problemów, dobry deal
  • Odpowiedz
@marekwww: Do mnie kamera + roidmi 2s przyszły jednak dzisiaj. Ogólnie ze strony zrobiłem 4 zamówienia na różne rzeczy, ale pierwszym była właśnie ta kamera z roidmi i "przyspieszona przesyłka". Cholera, pluję sobie w brodę, że pożałowałem te kilka dolców na ubezpieczenie od opłat. Gdy przeczytałem, że pod tą przyspieszoną przesyłka kryje się DHL i że lightinthebox podaje prawdziwe deklaracje, to następne zamówienia składałem obowiązkowo z ubezpieczeniem... Ech, musiałem dzisiaj
  • Odpowiedz
@Rav93: 500+ zbiera żniwa, do wakacji tablety, drony, telefony w okolicach $100 przechodziły gładko a ostatnio co mogą to vatują. Chociaż w tym przypadku było to oczywiste.
@ADHD500: zamawiałeś wtedy co ja i dawali darmowego kuriera, chyba że w pakiecie z długopisem były inne opcje wysyłki, upewnij się bo albo dojdzie niedługo z vatem albo będzie w 2017
  • Odpowiedz
@ADHD500: Dla reszty zamówień wybrałem zwykłą pocztę i dupki porozbijali je na mniejsze i "wysłali" niby 7 grudnia. Numery przesyłek nie lokalizowały ich do dzisiaj, bo okazuje się, że wszystkie mają statusy "pre-advised" 12 albo 13 grudnia. Beznadziejny sklep. Co więcej - kamera, którą posłali DHLem zamówiona była razem z czarnym Roidmi 2s. Roidmi jest, ale BIAŁY! U_U"
  • Odpowiedz