Wpis z mikrobloga

W oczekiwaniu na odpowiedź od eksperta zapytam szersze grono z #czytniki #czytnikebook

Gdzie dokonać zakupu #kindle?

Kindle 7 Touch z polskiej strony za 400 zł

czy

ten kindle - nawet nie wiem jaki to model (7 Touch?), bo - co mnie dziwi sklep amazona nie używa nazw modeli. 80 euro

A może Kindle 8 Touch z tego polskiego sklepu za 390 zł?

Wszystkie nie mają podświetlenia, z czym już się pogodziłem i są w zbliżonej cenie.

Co z gwarancją u polskiego dystrybutora, mogę ją realizować bezpośrednio w amazonie?
Jak w ogóle wygląda realizacja gwarancji gdy kupię z amazon.de?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Brodzacy_w_Zbozowej
Sklep Amazona nie używa nazw wersji, bo oficjalnie nie ma nazw wersji (w tym przypadku).
Wszelkie te oznaczenia jak np. Classic czy tam 7 są umowne.

A kindle kupuje się wyłącznie w Amazonie.
  • Odpowiedz
@Brodzacy_w_Zbozowej: z amazon.de masz gwarancję u nich, zgłaszasz i nie ma problemu. Sklepy w Polsce mogą mieć Kindle nawet z japońskiej dystrybucji i wtedy masz problem z gwarancją. A na stronie amazonu zawsze masz najnowszy czytnik dostępny. Ogółem poczytaj tag, bo wielu ludzi poleca tutaj u----i z amazonu. Często masz lepszy model w cenie tego tańszego, a optycznie wygląda jak nowy.
  • Odpowiedz
@Brodzacy_w_Zbozowej: bierz 8 ze strony Amazonu. Cena na poziomie najtańszych ofert z allegro. A jeśli będziesz chciał wyczekiwać jakichś zniżek na amazonie, to może jeszcze o parędziesiąt złotych obniżysz cenę.

Ja zamawiałem trzy Kindlusie. Zazwyczaj wychodziło najtaniej i tak na amazonie (2 x PW III), ale biorąc w zeszłym roku Touch 7 akurat na allegro wychodziło sporo taniej (299 zł) i nie miałem z nim żadnych problemów, jakieś informacje po
  • Odpowiedz
  • 2
@Brodzacy_w_Zbozowej
@Theos
Znikoma awaryjność. Taaaa. Kupiłem parę lat temu tzw. classica, zaraz po jego premierze.
Od premiery pierwszego paperwhite'a mówię sobie, że jak stary się zepsuje, to biorę nowego.
I co? I co?! Cholera się zepsuć nie chce, a PW ma już trzecią edycję! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz