Wpis z mikrobloga

Witam #4konserwy i #neuropa
Wołam te dwa tagi bo być może będziecie zainteresowani.
Dostałem ostrzeżenie od @Moderacja
„Ostrzeżenie: Nie powtarzaj podobnej treści. Takie zachowanie traktowane jest jako flood i prowadzi do trwałego zablokowania konta.”
Chciałem zwrócić uwagę, że oprócz tego komunikatu nie ma nic więcej. Zastanawiam się więc w którym momencie popełniłem wykroczenie i jak mogę się bronić przed tym oskarżeniem?
#moderacjacontent wołam @a__s
Na wszelki wypadek dodam #polityka bo w większość moich wpisów tego dotyczy.
Pobierz k1fl0w - Witam #4konserwy i #neuropa
Wołam te dwa tagi bo być może będziecie zainter...
źródło: comment_EVvTEpDS380vXBFdfJDAWRn7SmItYFuf.jpg
  • 46
Tym bardziej, że ty i twoi trolle posługujecie się manipulacją


@Smite:
1) Trochę szacunku.
2) Udowodnij

Mam propozycję ( bez szydery ), może zrobię tag w którym będę dodawał moje wykopaliska i wpisy i zachęca wszystkich, którym tak bardzo przeszkadzam tutaj żeby dodali go do czarnej listy?
@Smite:
1) Zachowanie obrażonego przedszkolaka.
2) To nie jest zakazane, nikogo nie trzymam na listach na siłę, kto chciał ten się zapisał i sam decyduje co zrobić kiedy będzie zawołany. Listy są transparentne, wszystko widać: kto wołał jaką listę, kto się zapisał kto wypisał etc.
Zrób własną listę chętnie się zapisze, osobiście zapisałem się do wszystkich list w kategorii polityka.
@k1fl0w: ale wiesz że podpada to pod łamanie regulaminu jako "manipulacja głosami". Oprócz tego dyskredytujecie w ten sposób uczciwych użytkowników wykopu którzy też próbują przepchnąć swoje znaleziska na stronę główna, a muszą niestety konkurować z oszustami i manipulantami.
ale wiesz że podpada to pod łamanie regulaminu jako "manipulacja głosami"

@Smite: udowodnij.

dyskredytujecie w ten sposób uczciwych użytkowników wykopu którzy też próbują przepchnąć swoje znaleziska na stronę główna


Nie prawda, bo wołam tylko zainteresowanych z danej listy, skoro są zainteresowani byciem na liście sami decydują co zrobić
@k1fl0w: używanie mikrolist i zwoływanie się na wykopywanie w celu manipulacji wynikami znalezisk można śmiało podpiąć pod punkt można śmiało podpiąć pod punkt 5 podpunkt 6 regulaminu. Dlatego dziwię się, że @moderacja przymyka oko na waszą działalność, bo to bardzo nie fair wobec innych użytkowników. Użytkownicy są zobowiązani do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mających na celu manipulowanie treściami lub wynikami Znalezisk w Serwisie Wykop.pl, do nie spamowania Serwisu Wykop.pl oraz
@k1fl0w: Działalność wbrew idei wykopu - http://www.wykop.pl/info/

W ostatnich dniach pojawiło się kilka znalezisk z płomieniem, które były sztucznie wprowadzone na stronę główną wykopu. To użytkownicy powinni decydować, czy dane znalezisko jest interesujące i czy powinno być na głównej, Niestety wasza działalność polegająca się na zmawianiu poprzez mirkolisty (obecnie już prawie 300 osób) powoduje, ze cała idea wykopu idzie w piach, bo poprzez manipulację z wykorzystaniem mirkolist możecie wprowadzić każde nawet
@mich2406: @Smite:
A co z tą ideą jest nie tak. Skoro użytkownicy sami się zapisali i są zainteresowani sami decydują co zrobić i zdecydowali, że kontent ma znaleźć się na głównej.

Zamiast szukać dziury w całym lepiej powiedzcie, że ten kontent nie odpowiada wam politycznie, wtedy wasze narzekania nabiorą sensu.

Przypominam, zawsze możecie zablokować tag #polityka

A skoro to czytacie to znaczy, że go odblokowaliście, więc o co chodzi?
@k1fl0w: nie udawaj głupiego, codziennie zmawianie się o określonych godzinie (około 21.00) na synchroniczne wykopywanie z góry określonego znaleziska, trudno nie nazwać "manipulacją wynikami".
Użytkownicy są zobowiązani do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mających na celu manipulowanie treściami lub wynikami Znalezisk w Serwisie Wykop.pl
nie udawaj głupiego, codziennie zmawianie się o określonych godzinie (około 21.00) na synchroniczne wykopywanie z góry określonego znaleziska, trudno nie nazwać "manipulacją wynikami".

@Smite: udowodnij.
Z nikim z poza tego portalu nie kontaktuje się poza nim.