Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi #kibole #mirkohooligans

Chyba najbardziej #!$%@? mnie w patoli przeświadczenie, że policja istnieje przede wszystkim po to, żeby grać z nimi w króla wzgórza.

W policję można rzucać kostką brukową na marszu niepodległości, na trybunach można wznosić okrzyki jak to bardzo #!$%@? się policję, można trochę się z policjantami poszarpać, albo obrzucić ich wyzwiskami, gdy spisują kumpla.
W dobrym tonie jest też noszenie odzieży podkreślającą jak bardzo #!$%@? się policję i umieszczanie na murach napisów o zbliżonym przekazie.

A policja? Policja powinna grzecznie stać i umożliwić Sebom nabijanie na niej expa, żeby mogły levelować o osiedlowej hierarchii. Może co prawda czasem zamknąć na 48, albo dać gazem po ryju na meczu, ale generalnie potem wszyscy rozchodzimy się do domów, bo to przecież tylko taka zabawa, co nie? Policjant przecież nie działa pod wpływem stresu, policjant nie ma rodziny, do której chciałby wrócić po pracy, policjant nie czuje bólu.

I wygląda na to, że patusy serio w to wierzą, bo za każdym razem, gdy dresik umiera, bo próbował się szarpać z policją, gdy policjanci przychodzą na blokowisko żeby kogoś doprowadzić do zakładu karnego, albo gdy Seba z Knurowa dostaje headshota przy szarży na policjantów, patola zachowuje się jakby spotkała ich jakaś straszna niesprawiedliwość, a policjanci zrobili coś kompletnie niespodziewanego, czego biedny Seba w żaden sposób nie mógł przewidzieć.
d.....i - #bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi #kibole #mirkohooligans

...

źródło: comment_7NGVJiDuzSVAYNspxu80qibNwrXHpZnD.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lekarz wśród dresów kiboli xDD

SEBA HEALUJ !!!!!!!! DAJ BUFFA


@paramedic44: Widać, że #!$%@? wiesz, a pierwszy jesteś do wyśmiewania bo to najłatwiejsza taktyka bez podania argumentów. Całe tutaj to #!$%@? to powielanie stereotypów internetowych, a gdy ktoś ze środowiska się wypowiada to zaraz jest gnębiony, że jak tak to może rujnować wizję wykopków, że nie każdy to debil. No bo przecież każdy muzułmanin to musi być ekstremista #!$%@?, który
  • Odpowiedz
Jak widać przegrywy muszą się trochę polizać po jajkach, żeby poczuć się lepszym i dotyczy to zarówno was jak i Sebków jebiących wszystko dookoła co jest dla nich solą w oku bo tak im się wydaje, tak jak wam. Niczym wiele się od nich nie różnicie, a w szczególności to #!$%@? o wysokim statusie społecznym bo nie miałem problemów z policją. Bicz pliz xD
  • Odpowiedz
Przecież to najczęściej kibole rozdzierają japę "stop islamizacji europy" "polska bastionem" xDD


@paramedic44: I wykopki uważające się za nadludzi, kibolstwo za zwierzęta, a jak coś się odjebuje to wierzą, że kibice komuś najebią i nagle są pomocni xD Wot wykop edition 9999

1% to normalni ludzie, którzy chodzą na mecze kibicować ...jak wy to na nich mówicie ? "pikniki"?


Widzisz, na podstawie zwykłej oceny waszego ekstremizmu już zaliczyłeś mnie to
  • Odpowiedz
@paramedic44: Widać jesteś bacznym obserwatorem xD Jak już mówimy o obstawie medycznej to ona jeździła kiedyś na ustawki chłopakom pomagać ocierać rany razem z lekarzem. Czym było to robienie gnoju? Bijatykami czy śpiewami przeciwko innym klubom? Jeśli to drugie to straszna zbrodnia. A może nie daj boże pirotechnikę odpalili, olaboga xD
  • Odpowiedz
Kibole to najczęściej dno społeczne bez wykształcenia.


@paramedic44: Chodzi mi o to, aby każdego od razu z miejsca nie uważać za plebsa, tylko o to :) Tak samo brak wykształcenia czy brak studiów nie skreśla człowieka. Niech sam swoim postępowaniem pokaże co potrafi, studenty też są czasem bydłem, ale nie mam zamiaru #!$%@?ć i szydzić z każdego z powodu kretynów, których widziałem. O to mi chodziło wyżej.

I poziom IQ
  • Odpowiedz
@dyskretny_urok_burzuazji: xD
Ja mam takie powiedzenie: Jeśli przysłowia są mądrością narodów, to jesteśmy wyjątkowo głupią nacją.

Powiedzenie skrajnie głupie, które ma zamknąć usta rozmówcy, jeśli ten znajdzie argument obalający jego tezę.

-Żaden murzyn nigdy niczego
  • Odpowiedz
@dyskretny_urok_burzuazji: Obejrzałem ten filmik. Tylko potwierdza moje słowa.
Ty użyłeś powiedzenia w tym błędnym rozumieniu.

Gość tłumaczy: wiedząc jak brzmi wyjątek, możemy dojść do tego jak brzmi reguła. Np. wyjątkiem jest, że w słowie "ów" na początku występuje "u kreskowane", więc możesz wywnioskować, że reguła mówi, że słowa zaczynają się tylko od "u otwartego".

Fakt, że prawnik został niesłusznie podbity przez policję, wcale nie potwierdza, że prawnicy nie mają problemów z
  • Odpowiedz
@GoodPain: Tak, że w przypadku osoby wykształconej o prestiżowym zawodzie problemy z policją są czymś rzadko spotykanym (a przynajmniej problemy związane z pobiciem, złym traktowaniem itp.) i sytuacja z Wiplerem była skandalem rozdmuchanym na cały kraj, który zdecydowanie nie zdarza się na co dzień prawnikom tak jak zatargi sebków z policją. Z reguł takie rzeczy dotyczą przede wszystkim patusów, a to, że czasem przytrafi się taka sytuacja człowiekowi z innego
  • Odpowiedz