Wpis z mikrobloga

Jak mi żal kobiet, które nie mogą z facetami pogadać o swoich fantazjach.
Zaborczy, zazdrośni, a przede wszystkim zakompleksieni faceci. Przecież krzyk i agresja nie spowoduje, że lasce się odwidzi.

Pogadałem trochę z różnymi koleżankami, z baardzo różnych środowisk i okazało się, że całkiem sporo ma przygody z innymi laskami, niektóre po kilka razy, a sporo innych by chciało. Nie jestem jakimś misterem, ale od zawsze potrafiłem z dziewczynami luźno porozmawiać i bez większego problemu poflirtować i zejść na trochę erotyczne tematy, mimo, że ja powiedzmy 6,5/10, a były znajome po 9,5/10 z bardzo dużym zaitneresowaniem w społeczeństwie, tzw.gwiazdeczki. Co ciekawe, trójkąty rzadziej, raczej sam na sam dziewczyny przygodnie. Wcześniej i później miały facetów, niektóre już mężatki, w ciąży itd.

Jak przypomnę sobie jakie masy kobiet mogły w końcu swobodnie pójść na Greya i pofantazjować... A niech powie facetowi, że chciałaby z inną laską(ale to ja Ci nie wystarczam?!), albo z parą czy innym facetem. A #!$%@? się nasłucha za każdy kilometr odległości do najbliższego #swingers klubu.

Nikt nie mówi, że te fantazje muszą zostać zrealizowane, ale muszą to w sobie dusić i kompletnie nie rozumiem po co, raczej łatwiej im to orgazmu nie przyniesie. Faceci lubią czuć się oszukiwani czy oni serio myślą, że ich kobiety zawsze dochodzą, a nadwaga i lipna praca jej faceta to najlepsza droga do jej szczytowania?

Jak kobieta będzie chciała to i tak będzie myśleć o kimś innym. No ale jeśli ma ucierpieć ego faceta... to niech się za siebie weźmie i gdzie indziej to ego sobie zbuduje lub niech się dowie co kręci jego kobietę. Ale pewnie wygodniej jest być leniwym gburem.

Pozdro dla lasek z #wykopgonewild czy #redditgonewild
Pokazują to, co ma setki milionów innych kobiet, ale je po prostu to podnieca. A piwniczaki morda, niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie fapał do jpg'ów znajomych z nadzieją na takie odważniejsze zdjęcia.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks
  • 67
  • Odpowiedz
@piwniczak
@D3lt4 raczej w takim wypadku kobieta może odkryć, że jest biseksualna i już nie ogranicza się do jednej płci. A czasami ludzie do tego dochodzą i po 40 latach i po małżeństwach z 3 dzieci. I tu nie ma nic to wspólnego z tym czy facet jest wystarczający czy nie.

@D3lt4 nie musiały się całe oddawać? Co to oznacza według Ciebie?
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: Powiedziała, że facetowi czuła się jakby się cała oddawała, a z laskami to inne odczucia. Nie wiem, nie jestem kobietą. :D

@frikuu: Weź sobie to rozpisz. Są ludzie, którzy na tym zarabiają i to są prostytutki męskie i damskie
Są ludzie, którzy chcą sobie urozmaicić co jakiś czas.
Są ludzie zakłamani, którzy zdradzają. Mówią, że robią coś, a robią z kimś coś innego
itd.
  • Odpowiedz
@D3lt4: Nie, przecież to Ty powiedziałeś, że nie widzisz problemu w tym, że Twoja żona będzie bzykać się z innym facetem/kobietą, ja tylko dałem przykład. Jeśli Twoja żona przyjdzie i powie Ci: "D3lt4 chciałabym spróbować z Twoim kolegą z pracy" to Ty powiesz "nie ma problemu, umówię Was na 18". Tak wychodzi z Twojego wpisu, no sry.
  • Odpowiedz
@D3lt4: Zdecydowana wiekszosc kobiet potrzebuje faceta, nawet jezeli sa biseksualne to preferuja facetow. Nie ma sie czego obawiac, nawet jezeli okazjonalnie ma seks z inna kobieta. Jak sam stwierdziles - seks z kobieta zaspokaja inne potrzeby emocjonalne, ale to seks z facetem zaspokaja te potrzeby ktore sa dominujace. Z drugiej strony sa kobiety ktore rzeczywiscie preferuja inna kobiete, gdyby taka mi sie trafila to niech idzie sobie do innych kobiet, wole
  • Odpowiedz
  • 0
@D3lt4 wydaje mi się że jeśli kobieta jest szczęśliwa że swoim facetem który dodatkowo umie zadbać o nią w sypialni to nie będzie szukać dodatkowej przygody , nawet jakby patrzyła na to czysto emocjonalnie , oczywiście nie można tutaj kobiet generalizować.
  • Odpowiedz
@frikuu: I też rozróżnij jak ktoś jest singlem, a jak ktoś jest parą. Dla mnie osobiście jak ktoś jest w związku i sam ma się spotkać z kimś to słaba opcja, ja bym się na to nie zgodził, żeby bez mojego udziału coś było, ale jeśli dla kogoś innego to luz - co mnie to?

Myślisz zbyt 0/1 i nie mam zamiaru Cię przekonywać. Ale hipotetycznie. Jeśli bym w tym uczestniczył
  • Odpowiedz
@piwniczak
@D3lt4
Znam takie sytuacje od strony kobiet biseksualnych i homoseksualnych i tutaj w sumie można się słynną skalą seksualności posłużyć. Od 1-7. Zależy jaka sie trafi, ale naprawdę czesto zdarzają się niespodzianki w szczególności, że takie zachowanie jest coraz bardziej akceptowane w społeczeństwie i mniej osób się już ogranicza z przymusu do przeciwnej płci. Facet jak dla mnie daje w tych czasach takie same poczucie bezpieczeństwa itd. Jak kobieta. I dlatego
  • Odpowiedz
@kotsai: A mi się nic nie wydaje, wolę rozmawiać z kobietami i ustalić co je kręci. :D

@GoplanaLodz: Tragedia to się dzieje w wielu związkach jak ludzie ze sobą wystarczająco dużo i szczerze nie rozmawiają.
  • Odpowiedz
@D3lt4: jak dla mnie to zaprzeczasz sam sobie.

Najpierw piszesz, że nie widziałbyś problemu, żeby ktoś pukał Twoją żonę:

Nie, czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal... lol, lepiej żyć w zakłamaniu niż dowiedzieć się i móc coś z tym zrobić? Nie będzie bo już jest. Mam żonę i córkę. ;]


Teraz z kolei, że:

I też rozróżnij jak ktoś jest singlem, a jak ktoś jest parą. Dla mnie osobiście
  • Odpowiedz
@frikuu: Nie zrozumiałeś sarkazmu. Rozpiszę - lepiej rozmawiać niż żyć w kłamstwie i kierować się "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal". Ja bym się na zabawy bez mojego udziału nie zgodził.

Lepiej jak kobieta czy facet powie, że ma ochotę na kogoś i druga strona wtedy może coś z tym zrobić. Nie mówię, że się zgodzić, ale może coś w sobie zmienić i wtedy ta pierwsza osoba zrezygnuje z
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: ale zrozum. Nawet jezeli okazaloby sie, ze moj rozowy ma ochote na przygode z inna kobieta, po ktorej rozowy stwierdza (czy "odkrywa w sobie"), ze jest homoseksualna lub biseksualna preferujaca kobiety i nie chce byc juz z facetem to i tak nie mialbym problemu z taka sytuacja.
Przeciez lepiej zeby taka odeszla i miala satysfakcjonujace zycie z inna kobieta, dajac mi mozliwosc znalezienia sobie innej z ktora ja bede miec
  • Odpowiedz
ze jest homoseksualna lub biseksualna preferujaca kobiety i nie chce byc juz z facetem to i tak nie mialbym problemu z taka sytuacja.

Przy czym - warto dodac - ciezko zeby w wieku kilkudziesieciu lat, po kilkuset stosunkach i orgazmach z facetem nagle kobieta stwierdzila ze jest homoseksualna. Z drugiej strony nawet odkryje ze jest biseksualna, to najprawdopodobniej dalej bedzie chciala ze mna byc - nawet jak sie jej podobaja obie plcie
  • Odpowiedz
Ok. Postaram się teraz odwrócić sytuację. Kobieta ma faceta, z którym jest w szczęśliwym związku. Pewnego dnia on jej mówi, że ma taką fantazję, że bierze jakiegoś innego faceta od tylca? A co gorsze po zagłębieniu się w ten temat okazuje się, że już parę razy mu się zdarzyło, że był zapinany przez jakiegoś Luisa i Rodrigo? A kobieta ma powiedzieć "Super Anon, że się przede mną otworzyłeś"? Kurde, przecież to jest
  • Odpowiedz
@D3lt4: Przecież to różowy. Różowe nieczęsto chcą wiedzieć, praktycznie nigdy nie pytają o powody, przyczyny, "dlaczego?". Generalnie różowe mało co obchodzi odnośnie innych. A może to po prostu taki egoistyczny świat XXI wieku? Nie wiem...
  • Odpowiedz
Wolisz nie wiedzieć?


@D3lt4: szczerość to podstawa w związku. Nie wyobrażam sobie żeby facet oznajmił mi taki "hit" po powiedzmy roku bycia ze sobą. Tego typu rzeczy trzeba mówić od razu. Wyżej napisałam, że rozstałabym się z kimś takim. Nie mogłabym być z tzw BI.
  • Odpowiedz