Wpis z mikrobloga

@bvrvn: Sądzę, że w tym momencie warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner
  • Odpowiedz
@bvrvn komentatorzy w C+ są tragiczni. Z komentowaniem meczu, to niewiele ma wspólnego

Nie mówię oczywiscie o Nahornym i Twarowskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bvrvn: dokladnie. szpakowski to jakies nieporozumienie. on przypomina glupia blondynke. wyuczone 2, 3 frazy powtarzane w kolko, notoryczne bledy lingwistyczne, logiczne. wole chrzakajacego hajte i suchary borka. i czasem jebna cos smiesznego, jakas ciekawostke. a dzisiaj to tylko zazenowanie rysowalo sie na twarzy.
  • Odpowiedz
@bvrvn: no nieźle, Tomasz "Kwalitet i detale" Hajto z Mateuszem "Nie jestem stronniczy ale hala Madrid" Borkiem na pierwszym miejscu :D weź obejrzyj jakis mecz z normalnym komentarzem Kolego, poczujesz się, parafrazując klasyka, jak byś całe życie mieszkał w dupie i nagle zobaczył że na zewnątrz jest lepszy świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Skinef:
@bvrvn:
za to hajto jest ekspertem w swojej dziedzinie i wcale nie #!$%@? głupot
Ludzie nie widzą jednej podstawowej różnicy:Szpakowski jest KOMENTATOREM, a Hajto "ekspertem". Hajto #!$%@? jakieś pseudo ciekawostki w stylu - skład RKS Siekiera Piła z meczu przeciwko Izolator Boguchwała z 1834 roku xD. Albo "Turbogrosiki" czy inne #!$%@? muje, przecież on udaje jakiegoś speca, a jest zwykłym pajacem co szlugów nie potrafi przez granice
  • Odpowiedz
@wykopranger: ja cie prosze. nawet jako komentator jest slaby. usypia mecz, ciagle myli nazwiska pilkarzy, ktorzy biegaja po boisku i to dosc znanych pilkarzy. irytujacy. nie da sie go sluchac, a przeciez jest komentatorem, wiec powinien ogarniac jezyk mowiony. a tego nie robi.
  • Odpowiedz
@Skinef: A Hajto oddaje emocje podczas meczu? Rzeczywiście, te mecze co je komentował na Eurosporcie to wulkan energii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jego to się dopiero nie da #!$%@? słuchać i tych jego trochę śmiesznych tekstów (gdzie trochę śmieszne to tak jakby powiedzieć, że Jaś Mela jest trochę sprawny #pdk).
No i mogę tylko wrzucić ten filmik. Jak dla mnie to pokazuje, że
wykopranger - @Skinef: A Hajto oddaje emocje podczas meczu? Rzeczywiście, te mecze co...
  • Odpowiedz