Wpis z mikrobloga

@brick: Masz tryb dewelopera?
Jeśli nie masz to włącz i spróbuj jeszcze raz, w temacie masz kilka starszych wersji.
Jeśli masz włączonego i dalej problem to trzeba instalować z kabla z poziomu komputera.
  • Odpowiedz
@Doomnewsuit: dwukrotnie wybrałem telefon z WP. Ale to za czasów, kiedy aplikacje były faktycznie pisane pod ten system i zaletą WP była płynność działania na względnie słabych podzespołach. Teraz na Windows Phone'a topowe aplikacje (Facebook, Messenger itp) są portowane z wersji na iOSa lub Androida i minimalne wymagania co do np. pamięci wzrosły z ~512 MB do 2 GB. Ogólnie aplikacje na WP10 z niezawodnością i wydajnoscią to się nigdy
  • Odpowiedz
@Doomnewsuit: jest pełno artykułów pod tytułem "Why Windows Phone sucs". Albo wystarczy poprzeglądać komentarze w sklepie Windowsa.
Tu masz krótki artykuł o tym, jak Microsoft zaczynał portować aplikacje i po co: http://www.theverge.com/2015/4/29/8511439/microsoft-windows-10-android-ios-apps-bridges
Ogólnie chodzi o to, że garnitur szyty na miarę będzie wygodniejszy od tego uniwersalnego ze sklepu. I tak samo jest z tymi portowanymi apkami. Niby Microsoft powrócił do pisania aplikacji na własną rękę, ale nadal jakoś dziwnym trafem
  • Odpowiedz
@Doomnewsuit: Jako użytkownik WP mogę jedynie napisać - nie kupuj telefonu z WP. To obecnie martwy system. Kiedyś go zachwalałem ale teraz nawet na telefonie z Androidem za 350 zł lepiej mi się pracuje. WP to taki współczesny symbian. Szkoda czasu.
  • Odpowiedz