Wpis z mikrobloga

@odbytszatana na pewno znajdziesz cos ciekawego, ja nie jezdze po sprzedawcach, tylko regularnie przegladam oferty - z roku na rok jest gorzej, wiecej gruzow i aut, ktore sluzyly do driftu, a pozniej leca na handel ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wiecznystulej: Kumpel kupił za niecałe 8k cebulionów E34 525i w Niemczech, rocznik 91 albo 92. Nie pamiętam tylko, czy to cena po opłatach, czy przed. Bezwypadkowa, oryginalny lakier, od jakiegoś dziadka, kilka drobnych rzeczy było do zrobienia, z rdzy to tylko standardowo ranty drzwi. Co prawda dość ubogi ezgemplarz, bez klimy, podłokietnika, z opcjonalnego wyposażenia to tylko el. szyby ma. Czyli jak widać się da ( )
@Kejran: To ze jezdziles nie znaczy ze wlasciciel nie #!$%@? w taki motor 3 tys przez usterki jak nie wiecej !!! Starty diesel to smietnik a nie silnik ! Benzynka co innego !
@odbytszatana: Miałem taki w e34 był świetny. Silnik zrobił trasę do Rumunii z przyczepą campingową bez jakichkolwiek problemów. A jak pompa wtryskowa zaczynała coś tam narzekać to naprawa wyniosła mnie 30 zł na nowe uszczelniacze i oringi. Polecam.