Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, moja dziewczyna niewiadomo ile razy dziennie uświadamia mi, że nigdy mnie nie zdradzi, nie opuści itd. itp.
ale sęk w tym, że coraz bardziej przestaję wierzyć w te słowa, wystarczy że skomentowała zdjęcie swojego przyjaciela na instagramie " :* " - czy to jest normalne?
już kilka razy wypominalem jej takie sytuacje to mowila ze to przyjaciele albo że nie mam o co się martwić, nie lubię jej kontrolować, ale zazdrość bierze w górę, tym bardziej, że nie mam instagrama i myśli, że się nie dowiem. Jak wypomnąć jej ten komentarz i powiedzieć, że mnie to boli? ostatnio coraz czesciej sie o to klocimy, pomocy.

#gorzkiezale #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 13
  • Odpowiedz
A pieprz to. Kiedys bylem pantoflem i dawalem sie na takie sztuczki z kolegami. Masz internet, mozg to mozesz miec sporo dziewczyn do atencji:) nie marnuj sie chlopie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania od takiego gówna się zaczyna. Na Twoim miejscu założył bym to konto na insta i patrzył jak rozwija się sytuacja (oczywiście fake dane) wiadomo, powinieneś jej ufać, ale laski są jakie są, więc to, że dziś jest fair nie znaczy, że jutro też będzie
  • Odpowiedz
UzależnionyMirek: Im bardziej dziewczyna mowi ze czegos nie zrobi, tym większa szansa że zrobi.

Chce bys zakochany był, więc ci mowi takie rzeczy. Niech sobie mowi, niech ci koło ucha to lata. Olewaj jak najwięcej i nie boj sie tej zdrady.

Zaakceptował: xadereq
  • Odpowiedz