Wpis z mikrobloga

Tutaj też Fiat na czarnych, ale kompletne przeciwieństwo poprzedniego. Auto które nawet dzisiaj wygląda całkiem nowocześnie, a na przełomie tysiącleci soczewki od Punto robiły furorę w projektach tunerskich.
Pewnie zaraz ktoś przyleci i powie "hurr durr wrzucasz jakieś Punto", ale o ile pierwsza generacja faktycznie jest wyjątkowo pospolita, tak Punto II na czarnych to rzadkość. To jest jedyne jakie póki co mam + widziałem jeszcze tylko jedno ale nie mam zdjęcia.
Też rejestrowane w 2000 roku. Do tego z tego co mi wiadomo jest to najpewniej jedno z ostatnich 200 aut w Katowicach rejestrowanych na czarnych - po serii KBK ***E wydano serię F, która doszła do zaledwie 90 numerów i na tym wydawanie czarnych tablic zakończono - kolejną wydaną tablicą była już biała SK 00001
#czarneblachy #samochody #motoryzacja #carspotting #fiat #punto
o.....y - Tutaj też Fiat na czarnych, ale kompletne przeciwieństwo poprzedniego. Auto...

źródło: comment_4InuOGUVroUwJfqjaaFR7A1nXUboKlnx.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@wiciu_s:
Może nie taki biały kruk jak Fabia/Leon czy jakieś ultra drogie samochody, ale mając już grubo ponad 500 zdjęć raczej mniej więcej wiem jak często dane auto występuje ;P
  • Odpowiedz