Wpis z mikrobloga

@Baero: Dałeś radę - Mikołajki w tym roku zaliczam do udanych, między innymi właśnie dzięki #wykopoczta od Ciebie. Śledziłem przesyłkę odkąd tylko dostałem tracking i zastanawiałem się, czy dojdzie na Mikołajki. Doszła, późnym popołudniem, 15 minut przed końcem pracy listonosza :)

Pierwszą rzeczą jaka rzuciła mi się w oczy był dość nietypowo "zapakowany" list. Wybrnąłeś, choć przyznam, że chwilkę mi zajęło przemyślenie, jak go uwolnić spod taśmy nie uszkadzając go :). Czytając kilka dni temu Twój wpis na mirko, nawet przez myśl mi nie przeszło, że niewiele brakło, a to właśnie ja nie dostałbym tego co w Wykopoczcie najważniejsze.

Zawartość paczki oczywiście trafiona. Piłka już dzisiaj latała po całym domu, a koszulkę na pewno założę na następny mecz reprezentacji, na który pojadę. Nie mam pojęcia skąd wiedziałeś jaką wybrać, ale czekolada truskawkowa trafiona w 100%, bo mam hopla na punkcie truskawek pod każdą postacią :). Na pada jeszcze pomysłu nie mam, ale na pewno prędzej czy później znajdzie jakieś (może nie do końca typowe) zastosowanie, bo z reguły taka elektronika nie leży u mnie długo nieużywana.

Na koniec najważniejsze: DZIĘKUJĘ za bardzo fajnie dobraną paczkę i super list. Mam nadzieję, że Twój nadawca również się postarał, bo zasłużyłeś :)
Pobierz chybaDapi - @Baero: Dałeś radę - Mikołajki w tym roku zaliczam do udanych, między inn...
źródło: comment_femJ91EeipiQvt0kERXGteW1lYXdQMXz.jpg