Wpis z mikrobloga

@brachistochrona: latarka zamawiana dla kogoś innego - miała być też możliwość wsadzenia 3xAAA. Wziąłem ją za niecałe 7$ i uważam, że nie przepłaciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy podawaniu lumenów dodało im się ewidentnie jedno zero xD, aczkolwiek nie jest źle.
Do tego Lii-100 za 3.79$, a ogniwa mam NCR 18650B.
@brachistochrona: Jakoś mi Ali umknęło wtedy, ale i tak bym nie brał, bo potrzebowałem szybciej (paczki z Ali zawsze szły do mnie 40-60 dni...). Dlaczego paździerz? Wiadomo, że nie jest to Convoy, ale świeci całkiem przyzwoicie jak na taką cenę. Na full świeci prawie tak jak Sunwayman T25C na mid, więc powinna mieć jakieś 200lm. Jak na latarkę za niecałe 30pln, nie jest źle. Ja wolę zoomy, bo lubię równomierne oświetlenie
@brachistochrona: Właśnie tą zamówiłem kilka dni przed promocją na Convoye. Gdyby cena była inna, to namawiałbym osobę dla której zamawiałem na niego właśnie, ale tu nawet różnica 7 - 10 $ była znacząca i nie wiem, czy by się udało. Co do funkcjonalności zoomów - jak już pisałem - mnie odpowiadają. Nie brakuje mi niczego w trybie wide, a z pełnego skupienia też zdarzyło mi się skorzystać. Co kto lubi.