Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do właścicieli x-pudełek, jakis czas temu kupiłem ps4, głównie GTA V przed premiera na pc, bo nie mogłem się doczekać, potem zagrałem w far cry i sprzedałem konsole z zyskiem (1600 wtedy poszła z gta, także dawno :>).
Powodem sprzedaży było to że GTA przy bardziej wymagających akcjach cięło się, serio #!$%@? spadały tak fpsy podczas szybkiej jazdy że #!$%@?ło niemiłosiernie. Nie wiem, taki model ps4 mi się trafił, kabel zły, może telewizor.
Mam zamiar kupić teraz xbox1s.
PYTANIE:
Czy gra jest przyjemna? Czy też po cichu się #!$%@? na takie przycinki w pewnych momentach. Nie chce PC, mam PC, chce #!$%@?ć sobie konsolke pod TV fhd, i se z padem po pracy poleżakować. Chcę kupić x1s z wizja przejscia na #scorpio.
Czemu pytam? Nie jestem wymagającym #!$%@? z licznikiem fpsów w oczach ale nie chcę sobie nerwów narobić jak przy tamtym nieszczęsnym playstation.

#xboxone #xbox #xbox360 #microsoft #konsole #gry
  • 3
@xevske: Mam kilkadziesiąt różnych gierek i jedyna która tak ma to UFC ( jedynka). dwójka chodzi jak złoto. Mam one s. Tylko że akurat gta V nie mam i nie grałem więc jeszcze popytaj innych.