Wpis z mikrobloga

@kuban99: ona raczej z tych co to jak się uprą, to o ciśnieniu zaraz będzie wiedziała więcej niż nam się wydaje..
@Karolcia83: na oku jeszcze nic nie mam. ale to nie problem, bo ja już remont łazienki robiłem jakiś czas temu i zamawiałem wszystko przez neta, więc mam sprawdzony sklep do takich rzeczy. ale załamałaś mnie z tą kasą... Myślałem, że kupię coś najtańszego na odczepnego (
@Ryo_Hazuki: wanna z hydromasarzem to nie tylko wstawienie nowej w miejsce starej. Pomyśl że musisz też doprowadzić napięcie które będzie zasilać całe ustrojstwo (tak, woda + prąd). Trzeba więc wsadzić osobny obwód zasilania ze specjalnymi zabezpieczeniami = dodatkowe wydatki. Jeśli nie przewidziałeś tego przed remontem, będziesz musiał ściągać płytki, wsadzać obwód i kleić wszystko na nowo (tak, kolejne złocisze do wydania). Obawiam się że nawet jakbyś chciał wstawić najtańsze gówno z
@Karolcia83: tutaj kupowałem wszystko do remontu łazienki http://www.lazienkaplus.pl/
@iacek: faktycznie muszę to sprawdzić. ale obawiam się, że może tam już być wszystko zainstalowane, bo poprzedni właściciel chyba miał taką wannę wcześniej. coś było kiedyś o tym mówione, ale już nie pamiętam. nie interesowaliśmy się tym potem bo wstawialiśmy sobie zwykłą wannę. w każdy razie jak coś, to to może być słusznym argumentem! ( ͜͡ʖ ͡€)