Wpis z mikrobloga

Mureczki, też tak macie, że katar (nieżyt nosa) to dla Was choroba prawie śmiertelna? Siedzę właśnie przed kompem, w nosie tampotny, na oku opaska piracka, łzawi strasznie, co chwilę robię abordaż na kolejną rolkę papieru toaletowego... Gdyby nie audycja #antyradio to nawet bym nie pamiętał, że dzisiaj Mikołaj i że jakieś #rozdajo by się przydało ( ͡ ͜ʖ ͡)

W #rozdajo biorą udział wszyscy poza nowymi kontami założonymi po dacie tego posta, wystarczy zostawić plusa oraz obserwować tag #gusto - mirkorandom dzisiaj o 20:00 wybierze 5 osób, które otrzymają 1 kg dowolnych żelków z naszej oferty na Allegro zapakowane w taki świąteczny woreczek jak na obrazku ʕʔ żelki w świątecznych woreczkach trafią do sprzedaży w ciągu kilku dni.

Nowinki z pola bitwy o kwaśne żelki: serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w testach, wypełnili ankietę, dodali post na mirko, napisali na maila i na priv! Niezależnie od tego, czy opinie wyrażały rozczarowanie, czy wsparcie, czy zawierały cenne rady, my wiemy jedno... Tak zajebistej społeczności jak mirko na pewno nie ma nigdzie w necie. Nie planowałem tego pisać, ale z drugiej strony od samego początku akcji cały czas towarzyszy mi uczucie, że robimy coś co ma sens. OK, ale wystarczy tego rozczulania, przejdźmy do konkretów. Nie ukrywam tego, ultrakwaśne żelki, które puściliśmy w obieg okazały się niekwaśne dla większości próbujących. Już wiem, jak czuję się Elon, gdy odpalona rakieta spada do morza xD Mamy przypuszczenia dlaczego tak się stało. Kolejne wersje przygotujemy w styczniu. Do kolejnych testów podejdziemy nieco inaczej. Prawdopodobnie próbek będzie więcej niż jedna, aby było konkretne porównanie. Działamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki, że jesteście. Życzę udanego Mikołaja i powodzenia w rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gusto #zelki
ecco - Mureczki, też tak macie, że katar (nieżyt nosa) to dla Was choroba prawie śmie...

źródło: comment_kHPTMacNON42N1q1efxPr2CUnh0wAyaW.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@ecco: Za dobry jesteś dla nas, ecco :D ciągle jakieś prezenty! Taki mirkowy Mikolaj z ciebie trochę. Nawet z brodą.

Btw., nie mialem kiedy za bardzo wypelnić ankiety ani napisać paru slów o tych kwaśnych żelkach, więc się wypowiem teraz. Dobre byly! :D Może i nie jakieś mega kwaśne, ale naprawdę bardzo smaczne. No i najwięcej smaku uwalnialy oczywiście po pogryzieniu na male kawalki i possaniu przez chwilę (mam wrażenie, że
  • Odpowiedz
@ecco: Jakże się ucieszyłem kiedy ogłosiłeś, że stworzyłeś ultra kwaśne żelki. Jako wielki wielbiciel kwaśnych żelek nie mogłem przepuścić takiej okazji. Czym prędzej złożyłem zamówienie.

Dzisiaj w końcu je odebrałem. Zacząłem od zwykłych owocowych kwaśnych. Są... mało kwaśne, lepsze i również tanie (z nie-tanich polecam śmiejżelki zwykłe kwaśne i sokki) można kupić w lidlu (największy klasyk- zielone jabłka) lub biedrze (te wymieszane po pół- "zwykłe" i z białym spodem, pakowane po
  • Odpowiedz