Wpis z mikrobloga

były ok 15 lat temu, teraz muszą być opięte żeby dało się zobaczyć jaja, koniecznie podwinięte nogawki i nie adidasy tylko sneakersy xD


@Dirty_Digger: To akurat gówno prawda. Zawsze w modzie były dobrze dopasowane spodnie, kiedyś po prostu częściej wybierano prosty krój spodni, teraz kupuje się spasowane spodnie. Rurki są już ekstremalną formą dopasowania spodni i nie pasują one każdemu, tylko szczupłym osobom.

Nie wiem dlaczego wśród "heteroseksualnych mężczyzn" w ciągu
Pobierz M.....w - > były ok 15 lat temu, teraz muszą być opięte żeby dało się zobaczyć jaja, ...
źródło: comment_0gWZj4bIutgZZHJsC7amzbktSwNz9xUq.jpg
@atc_damian: No cóż. Choćby kasjerka w sklepie wpływa na to.
Pracownik firmy produkującej komponenty też musi gdzieś coś kupić, potem zadowolony z zakupu idzie szczęśliwy do pracy, gdzie pracuje przy silniku do rakiety.
Tzw efekt motyla(butterfly effect)
@MonitoringMediow: To jest jakaś choroba większości facetów w Polsce. Ciuchy o rozmiar za duże. Nie wiem cholera ale czy koleś np. 25 letni liczy, że urośnie i w przyszłym roku te bluza/t-shirt/polo czy co tam będzie w sam raz? Do tego jeszcze te komentarze jak ktoś ubierze coś szyte slim-fit "co ty gej?", "k...a ale pedalskie".
@Widzet: Zobacz, że w żadnym miejscu nie naśmiewam się z 1 zdjęcia, nawet napisałem, że kiedyś modne było noszenie prostych nogawek. I szczerze, to na tym zdjęciu ten facet wygląda dużo lepiej niż połowa facetów na polskich ulicach.
@karmajkel-nowak: Tak, ten argument, że dbanie o swój wygląd jest "pedalskie" mi się najbardziej podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smutne jest to, bo już nie raz na ulicy