Wpis z mikrobloga

Mirabelki, Mirki,

dziś po północy, na górnej belce pojawił się Mikołajkowy doodle, który kieruje do akcji “Podaruj Wigilię”. Celem akcji jest zebranie pieniędzy, które pozwolą ufundować Wigilię osobom starszym i samotnym, osobom, które nie mają z kim spędzić Świąt. To nie jest akcja sponsorowana, robimy to charytatywnie - bo chcemy pomóc i możemy pomóc, bo pomaganie jest fajne! :-)

Zapytacie dlaczego akurat ta akcja? Bo Święta to czas radości, czas dawania sobie prezentów, czas spędzany z najbliższymi. Niestety, nie każdy tak spędzi Święta. Wśród nas jest wiele osób starszych i samotnych, dla których ten czas to jeden z najsmutniejszych dni w roku. Chcielibyśmy to zmienić, a przynajmniej spróbować to zmienić, bo przecież w Wigilię nikt nie powinien zostać sam... Pomożecie nam odmienić Święta osób starszych i samotnych? :-)


#mikolajki #swieta2016 #pomagamy #wykop #bojowkaas #aswykopu
a__s - Mirabelki, Mirki, 

dziś po północy, na górnej belce pojawił się Mikołajkowy...
  • 91
zmieńcie trochę htmla, żeby wyświetlało doodle'a przy wyłączonym adblocku


@Manderigon: Pytanie czy to ma sens? Zmienimy, a za chwilę stworzone zostaną kolejne reguły. Myślę, że jeśli ktoś nie chce widzieć doodle, to nie ma co na siłę go zmuszać :-)
@a__s: Tak trochę poza tematem. Oczywiście cel bardzo szczytny, jednak uważam, że niektórzy traktują święta jako jedyny powód do odwiedzania bliskich. Taka "okazjonalna dobroduszność" jest dla mnie trochę dziwna. Szkoda mi tych starszych ludzi którzy wyczekują tygodniami na święta bo wtedy rodzina nagle sobie o nich przypomina.