Wpis z mikrobloga

  • 11
Tak bym to dzisiaj widział :)
@jabukasiga
#bukmacherka
Cleveland nie przegra czwarty raz z rzędu oj nie, zresztą Lebron powiedział, że koniec wakacji.
Milwaukee ma szansę i wszelkie argumenty żeby pokonać sas, graja u siebie, grają SZYBKO! Za szybko chyba dla San Antonio.
Pelikany grały wczoraj, Davis wypada. Miśki muszą wygrywać takie mecze
Rakiety po wyjazdowej serii gdzie mega zagrali, wypada Ariza. Myślę, że psy Stevensa nie pozwolą na monstergame Hardenowi.
Z Chicago wypada Rondo, wystarczy żeby zaryzykować, szczególnie po ostatnim td.
basketm - Tak bym to dzisiaj widział :)
@jabukasiga
#bukmacherka
Cleveland nie przegr...

źródło: comment_U18CaZORaYbiCoiUJ5fs2i7NF1idA3zV.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@basketm: Rose (NYK) się ogarnął bo na niego w sumie fajne linie były na początku sezonu 12.5 pkt to w promocji, coś podnieśli teraz, jak on w ogóle sobie radzie, śledzi ktoś? teraz chyba grają ze Heat na wyjeździe?
  • Odpowiedz
@astri: Z Wadem to jest tak, że albo rzuca 1/7 albo robi sieke. Portland ma fajny obwód i myślę, że będzie krył go ktoś z pary Lillard/McCollum. Bolączką Portland jest to, że wypadli im podstawowi centrzy, a zmiennicy wirtuozami nie są. Wade może próbować bawić się w kreatora i obsługiwać podaniami Gibsona albo Lopeza. Te over 20 to cięzka sprawa, może mieć i 30 pkt, a może skończyć z 10.
  • Odpowiedz
@basketm: obsrałem się jak zwykle i odpuściłem piękne AKO

Wade 34 pkt, linia pokryta z nawiązką 13 pkt, miałem właśnie analizę z innego źródła, że McCollum nie da sobie z nim rady i była ona sprzeczna z Twoją więc odpuściłem
Cavs wygrali (przełamać się musieli, w końcu mistrzowie)
GSW jak zwykle narzucali punktów na pokrycie over 220.5
  • Odpowiedz