Wpis z mikrobloga

@nihon: bo pod chuunibyou niezła burza gowna ostatnio była, a tak sformułowałeś swoje zdanie. Myślałem, że kolejny buldopiący ( ͡° ͜ʖ ͡°)

imho oczywiście nie ma w tym nic złego.
Tak jak jestem za wydawaniem mang i ln w Polsce, tak i nie mam nic do animcow. :-)
@Jarzyna: póki co słabo, że tej telewizji nie ma w żadnej liczącej się kablówce, ale skoro planują 2 nowe serie na 12 grudnia i mówili, że w grudniu startują w nowych sieciach, więc może do tego dnia coś się zmieni
@nihon: to nie są małe pieniądze, a tasieć ROMWER (czy jakoś tak) do niedawna była tylko na jednym osiedlu gdzieś na zadupiu podlasia.
Rozpowszechnienie tego trochę potrwa.

@xan-kreigor: co mnie obchodzi opinia jednej osoby? Ja bym obejrzał kawałek z ciekawości, jak brzmi polski dubbing. Większość i tak widziałem, choć Amagi mam akurat na holdzie. Ogólnie nie mam i tak telewizji w domu, ale może jakoś bym to dorwał.
@xan-kreigor: wydaje mi się, że tu nie chodzi o oglądanie pierwszy raz. Ten jak to ująłeś "każdy mangozjeb, który serię widział" obejrzałby takowe serię dla samych śmieszków i dla samego dubbingu.

Nie no oczywiście, są osoby które serii nie widziały i dla takich właśnie kanał ten nadawany jest w dwoch ścieżkach dźwiękowych i z napisami. ;-)
@nihon: no niech to wszystko diabli pieprzną!

"K-On ma piosenki w oryginale, Gimbaza po polsku." Tak piszą na fanpage`u. A już śliniłem się na Polskie pioseneczki :c
jednym osiedlu gdzieś na zadupiu podlasia.


@Jarzyna: Mała poprawka: Sieć jest w mieście Międzyrzec Podlaski, które wbrew nazwie nie znajduje się na Podlasu a na Lubelszczyźnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)