Wpis z mikrobloga

@vezer: oczywiście. Nawet spotkałem jedną osobę na wykopie, która służyła Bogu razem ze swoim księdzem jako wolontariusz w hospicjum. I spotkałem tu setki osób, które modlą się codziennie, a odpowiedni cytat z Ewangelii zakończony pytaniem "ile warta jest dla Ciebie Twoja wiara" wywoływał agresję i nienawiść. Wtedy wstawiałem cytat papieża z ŚDM o kanapie i lądowałem albo na czarnej, albo u moderacji. A według wykopowych katolików 99% katolików których spotkałem jest
brak pociągu do kobiet utrudnia mi zdobycie dziewczyny


@schizotypowycynik: może jednak daj spokój dziewczynom, bo jeszcze zmarnujesz jakiejś życie swoim #!$%@? mózgowym.

być może Bóg wybaczy księdzu że chciał zabić własne dziecko, ale i tak trafi do piekła za niszczenie "dobrego imienia Kościoła Katolickiego"


Przecież to bardzo dobre połączenie miłosierdzia Bożego ze sprawiedliwością. Nawet morderca może dostać przebaczenie i rozgrzeszenie, jeśli szczerze żałuje ; ale są rzeczy, które nie zostaną wybaczone.
@obcy19: mordowanie dzieci tak, obrażanie kościoła nie - piękna moralność katolicka... następny krok - gwałt ok, byle nie w prezerwatywie:) nie jestem żadnym filozofem - jestem trollem obnażającym głupotę i obłudę fanatyków takich jak Ty:)
@obcy19: pewnie będziesz się bał odpowiedzieć, ale czym jest Ewangelia jeśli nie pierwszym manifestem komunistycznym? To co? Tak jak srajtaśma dla Ciebie ewangelia jest warta ile papier na którym została wydrukowana? Czy to jakaś powieść sf geja-feministy, że ją promują, ale jako fikcję?
@schizotypowycynik: Czy ja napisałem, że mordowanie dzieci jest ok, błaźnie? NIE, napisałem, że może BYĆ ODPUSZCZONE o ile człowiek szczerze żałuje, bo taka jest idea spowiedzi. A nie że to coś dobrego. Nie dyskutuje z kimś, kto przeinacza moje słowa. I taki jest właśnie twój poziom. Do tej pory obnażyłeś zupełnie nic.

czym jest Ewangelia jeśli nie pierwszym manifestem komunistycznym

Parafrazując myśl jednego ze znanych księży, Jezus mówił, żeby kochać biednych,
@obcy19: to i cztania samego w sobie sięnie nauczyłeś? Porównałem plucie na chodnik do obrażania głowy państwa. Plucie na chodnik jest złe, ale pewnie mandatu unikniesz.
I jeszcze przypisujesz mi marksizm bo nor możesz pogodzić swojej pogardy do Ewangelii z fanatycznym uwielbieniem Kościoła... dyskutuj sam ze sobą w ten sposób... poleciłbym Ci "Zapiski oficera Armii Czerwonej gdzie taką mentalność świetnie sportretował Piasecki, ale chyba odrzucisz tę propozycję, bo autor był bękartem