Wpis z mikrobloga

Ciężko było dzisiaj coś znaleźć konkretnego, ale takie coś wykombinowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Radzę nie grać tego w ako, to że wczoraj udało się 5/5, nie znaczy, że dzisiaj też musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po akcji Nice w tamtym tygodniu z murzynem co na pustą nie trafił. Mam nadzieje, że nasz czarnoskóry kolega jest już w skrzyni na statku i płynie do swoich czarnych kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Everton - Manchester United, BTS- @1,78
Nice - Toulouse, Nice win i o1.5 goli w meczu- @2,85
Athletic Club Bilbao - Eibar, BTS- @1,9
Sporting de Gijón - Osasuna, BTS- @1,87
Sampdoria - Torino, Torino o1.5 gola w meczu- @2,04

#bukmacherka #janusztracztips
  • 28
@aukolb: w meczu ze Sportingiem wlasnie nie szedlbym w jakies wielkie overy skoro Legia i Sporitng beda grali na serio, nie patrz na mecze z Dortmundem i Realem gdzie oni dawali Legii strzelac bramki grajac druga obrona, jak Legia bedzie sie bronila, moze nie straca zbyt duzo bramek i moze cos strzela, ale to nie beda liczby z Dortmundu czy Madrytu :D
W legie będę szedł raczej overy bramkowe ;) Obie drużyny walczą o LE, więc myślę, że będzie dużo bramek ;)


@aukolb: dodatkowo Legia to gwarancja dużej ilości bramek ich obrona nawet w naszej ekstraklasie daje dupy, ja pewnie zagram o1.5HT/o3.5FT jak będzie jakiś rozsądny kurs

@jacek-las: Sporting to nie drużyna która gra na remis, zwłaszcza że widać po ostatnich meczach że Legia to drużyna która może każdemu strzelić kilka bramek