Wpis z mikrobloga

Wiec tak, od jakiegos czasu (ok. 1,5 roku) ogladam zagraniczny #youtube i stwierdzam fakt iz jest nawet gorzej niz na #polskiyoutube
Dramy codziennie, mozna to sobie uswiadomic wchodzac na kanal DramaAlert. Jedna bardzo zmaczaca roznice jaka zauwazylem, to ilosc widzow dobrych kanalow typu h3h3 czy np. CinemaSins. Mimo, ze te kanaly niasa jakies wartosci to nie sa zakopywane przez te idiotyczne, a wrecz przeciwnie to one zakopuja. A w polsce, w polsce jak w lesie #pdk dobre merytoryczne kanaly maja po 1000 subskrypcji.
#takaprawda
  • 12
@maszpoczestujsie: na Youtube nie ma już fajnych produkcji ani nawet śmiesznych . Jak coś jest niby fajne lub niby śmieszne to widać że jest to robione na siłę.
Przeczuć się na Vimeo
Ja na yt to teraz tylko słucham muzyki
@maszpoczestujsie:

1. Trochę kultury. Użyłem, tego słowa, bo mogę, bo może zwyczajnie nie znajduję innego słowa na kolesia jego pokroju
2. Ja wyraziłem swoją opinię, bo mogę. W końcu mirko jest miejscem od wyrażania własnych opinii, czyż nie? Przecież zawsze możesz nie odpisywać i olać mój komentarz.
3. Jasne, ja tylko stwierdzam WŁASNĄ OPINIĘ, że jest zwykłym ścierwem, jeśli chodzi o to, jak prowadzi ten swój cały kanał. Do niedawna polski