Wpis z mikrobloga

Tak bardzo jak podoba mi się idea Steam Workshop tak bardzo gardzę burdelem jaki tam panuje (a przynajmniej w przypadku ETS2). Chcę sobie przejrzeć nowe modele ciężarówek dodali do Warsztatu Steam twórcy modów. No to klikam sobie na liście "Trucks". I co? I wyrzuca mi wszystkie ciężarówki, ale znaczną część wyników wyszukiwania stanowią paintjoby do nich, nie same ciężarówki jako takie.

Inny przykład: chcę sprawdzić czy coś ciekawego wyszło spod znaku Mercedesa. No to zaznaczam sobie pole Mercedes-Benz i patrzę co wyrzuciło. Tu już jest trochę lepiej, bo wyniki wyszukiwania są w większości w jakiś sposób powiązane z tą marką, ale nadal są tu jakieś śmieci typu "no traffic mod" (jaki to ma związek z mercedesem?) lub "Arranging bank interest and loans" (który swoją drogą ktoś bez powodu podczepił pod wszystkie możliwe marki, części do aut oraz kategorie wyszukiwania)...

Dać ludziom wolność we wrzucaniu modów to przyjdą i zrobią burdel, ech...( ͡° ʖ̯ ͡°)

#steam #steamworkshop #ets2 #gry #zalesie #gorzkiezale #rant
  • 3
  • Odpowiedz
@qqwwee: Byłem blisko ale się zepsuło nie wiem czemu. Zostałbym królem okolicznych stulejarzy. Mogli by nawet jakieś stypendium dawać na uczelni za brodo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz