Wpis z mikrobloga

no #!$%@? mnie zamurowało. Jesteśmy z żoną świeżym małżeństwem (3lata po ślubie) i rozumiecie że oznajmiła mi że będziemy się kochać tylko raz w miesiącu ?! a wiecie dlaczego ? bo wyczytała gdzieś w internecie że w ten dzień jest odpowiednia faza księżyca i nasienie ma jakąś #!$%@? moc xD zbadałem ją wzrokiem ale ona mówiła na serio, nawet twarz jej nie drgnęła. Nie wiem może poczekam do jutra i pogadamy bo teraz wpadła w amok i czyta coś na komputerze

#zwiazki #przegryw
  • 32
czasami coś #!$%@?


@tehSpirit: #!$%@?ć to może, no nie wiem, jak sobie nagle zażyczy homara na śniadanie, albo wybiegnie z łazienki i wyleje ci miskę wody na łeb.

To już jest jakieś poważne #!$%@? umysłowe, wierzyć w jakieś moce nasienia podczas faz księżyca. Dalej już będzie tylko gorzej - zacznie #!$%@?ć jakieś durnoty, że tam się znaki zodiaku nie zgadzają, albo jakaś tam Donia z jutjuba mówiła, że jak facet śpi
@Lookazz: ale nie było prób ona mi dosłownie przed chwilą z tym wyjechała ale była tak poważna że mnie zatkało xD widać było jak w to wierzy. Ale jak pisałem teraz może sobie coś ubzdurała a jutro będzie okej
@tehSpirit: na początku pisałeś, że jesteście 3 lata po ślubie, więc co? Przez ten czas nic, zero starań o potomstwo, tylko zwykły sex for fun, a nagle teraz (dzisiaj?) chce potomna, ty jej nie dałeś i jakieś szamańskie metody? Sorry, ale śmierdzi mi fejkiem. Albo murzyńskim batem, z którego będzie się chciała wytłumaczyć jakoś, że to niby twoja wina xD