Wpis z mikrobloga

@Blondroll:
Reszta błędów niepokoi bardziej. Wśród moich znajomych na poziomie raczej wszyscy piszą w miarę poprawnie, nie licząc ewidentnych literówek. Choć znam jednego naprawdę lotnego typa, co zarabia ponad pół bańki rocznie i to za pomocą intelektu, a błędy sadzi ponad miarę. To już jakaś dysleksja, czy cuś.

No ale jakby ten typek co piszesz zarabiał pół bańki rocznie, to zapewne byś go tak łatwo nie skreślała. Ha ha.
  • Odpowiedz
@Blondroll: Przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)...
Wybacz odpokutuję i poprawie się:
Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię Cię
  • Odpowiedz
to zależy gdzie, cię z dużej pisze sie tylko w listach


@BazaltowyTubylec: Ale – wzorem pozostałych dziesiątek wykopowych imbecyli z zacięciem edukatorskim – nie zdecydujesz się na wyjawienie źródła tych teorii, prawda?
  • Odpowiedz
Czasem i ja nie uchronię się przed założeniem u kogoś rozsądku ( )


@Sh1eldeR: dlatego, ktoś kto zarabia pół bańki, nigdy by się ze mną nie związał ;) :p
  • Odpowiedz
dlatego, ktoś kto zarabia pół bańki, nigdy by się ze mną nie związał ;) :p


@Blondroll: mnie bardziej wkurza przecinek w nieodpowiednim miejscu. Wszystkie bledy ortograficzne ejstem w stanie przetrzymac w rozsadnej ilosci, ale przecinek ktory ktos postawi tak jak ty postawilas po prostu boli mnie niesamowicie.
  • Odpowiedz