Wpis z mikrobloga

@Dezynwoltura herewegoagain.jpg

Prosiłbym grzecznie abyście przestali zaklinacz rzeczywistość używając błędu logicznego pt. 'no true scotsman'

PiS to konserwy, PiS to prawica. To właśnie prawica ich wydała, prawica ich wspierała. Nikt z neuropy nie biega i nie mówi że komunizm nie byl lewicowy. Ale za to prawica z wielką pasją mówi o tym że Hitler był lewakiem.

Czy #4konserwy mogą się wreszcie pogodzić z tym że ich stronnictwa też popełniają błędy? #!$%@? mać,
@morfis2

no a nie?


#!$%@? mać, ponad dekada edukacji i wszystko jak krew w piach ja #!$%@? #!$%@?, że tacy ludzie po ziemi chodzą.

OK PRAWICA NIGDY NIE ZROBILA NICZEGO ZLEGO. HITLER TO LEWAK, STALIN TO LEWAK PIS TO LEWACY, PO TO LEWACY, SLD TO LEWACY, TK JEST LEWACKI, UE JEST LEWACKIE, LEWACKIE NIEMCY, LEWACKA FRANCJA, LEWACKIE #!$%@? IPHONY, LEWACKA EDUKACJA SEKSUALNA, LEWACKIE PREZERWATYWY, LEWACKI PAPIEZ #!$%@? WWZYSTKO LEWACKIE
@Ofacet: Andrzeju, nie denerwuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie wyróżnikiem przy rozróżnianiu prawica lewica jest przede wszystkim program gospodarczy. To czy ktoś chodzi do kościoła czy nie to dla mnie sprawa małoważna. Dlatego PiS to lewica i to na równi z komunistami (a miejscami ich prześcigająca ;) )
@Andrzejku1998: W sumie to jak tak się zastanowić to strasznie blisko w tej kwestii prawakom do SJW. Zaklinanie rzeczywistości na najwyższym poziomie.

SJW mówią o białej supremacji - konserwy mówią o lewackim hitlerze
SJW mówią o patrarchalnym społeczeństwie - konserwy mówią że edukacja seksualna niszczy dzieci
SJW mówią o tym że kobiety są dyskryminowane - konserwy mówią o braku wolności słowa

Ehhh. Zabawny jesteś. Szczególnie że masz w nicku prawdopodobnie jednego
bo tylko to jest ważne.


@morfis2: Iks de.

Po pierwsze: wykopowa wojenka socjalizm v. kapitalizm odbywa się tylko i wyłącznie w prześmiesznych urojeniach niektórych użytkowników tego portalu. Wszystkie rozwinięte kraje świata stosują gospodarkę mieszaną, która z definicji zezwala na pewne metody redystrybucji do osiągania konkretnych efektów, jako, że wolny rynek jest świetnym narzędziem optymalizacyjnym, ale ma jednak pewne wady.

Po drugie: wy sobie tworzycie jakąś śmieszną dychotomię, gdzie partia 'liberalna' (gdzie