Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie zdałem dziś egzaminu praktycznego na prawo jazdy kategorii B, po raz pierwszy. #!$%@?łem na łuku, próbując wykręcić sposobem 'na obrót'. Pomyślałem, że będzie to lepsza perspektywa niż jechać na czuja, bo nie dam rady ustawić tak lusterek żeby widzieć linię, ponieważ można je ustawiać tylko raz. #!$%@?łem w pachołek, czuję się jak gnój, który zaprzepaścił szansę, do tego nie wykonałem obietnic złożonych dla ważnych dla mnie osób - niby mówią, że ich to nie obchodzi i dam radę drugi raz, ale tak czy siak czuję się jak pajac. Pomocy. #gorzkiezale #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 30
  • Odpowiedz
ja jechałem juz do wordu i przede mna elka wlekła sie 40 km/h przy ograniczeniu do 70. Dwa pasy ruchu to wyprzedzam. Okazało sie ze tam były pasy XDD


@Nonejm: mam nadzieję, że to Cię czegoś nauczyło przynajmniej, chociaż sądząc po tym gibazowym "XDD" pewnie Cię to tylko bawi...
  • Odpowiedz
tylko raz mozna na caly egzamin czy raz na placu?


@Pentylion: Ja ja zdawałem kilka lat temu to można było tylko raz ustawić na cały egzamin - bzdura, po to jest sterowanie lusterkami, żeby z niego korzystać.
  • Odpowiedz