Wpis z mikrobloga

@sos_z_gumijagod: ja robiłem. bez problemu, tam nie ma nic trudnego. jak czegoś nie jesteś pewien, to w wyszukiwarce zbiorów znajdź sobie jakichś gigantów typu empik czy coś takiego i na nich się wzoruj, bo oni to na pewno dobrze mają wypełnione :)
@kubako: udało się przeklikać.
Co ciekawe w finalnej części formularza, skorzystałem z elektronicznego podpisu epuap (hehe, smieszna nazwa, taki wygibaniec) i na pocztę dostałem powiadomienie, że wniosek został złożony. Jednak na formularzu miałem podać konto i skrytkę (których już obecnie nie ma) i cały czas wykrzykiwało mi, że podana skrytka nie została znaleziona.
Mam nadzieję, że wszystko jest ok. Rozumiem że teraz przyjdzie odpowiedź, pt. płać hajs i jakiś certyfikat który
@sos_z_gumijagod: Co do płatności to nie jestem pewien czy ja za cokolwiek płaciłem... może i tak, ale nie pamiętam (z 7-8 lat temu to robiłem). Ja wysyłałem jeszcze klasycznie - to znaczy trzeba było wydrukować ten wypełniony formularz, podpisać łapą i wysłać pocztą. Po jakimś czasie mój wpis po prostu pojawił się w bazie - nawet mnie nie zawiadomili w żaden sposób, sam sprawdzałem z ciekawości.
Proponuję po prostu sprawdzić za