Wpis z mikrobloga

No to zapraszam na wielka chwilę polskiego tech- youtube - pierwsze materiał Xiaomi Mi Mix w polskim internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
żeby obejrzeć unboxing - kliknij tutaj. No, to jakies pytanka? :) Na koncu krotkie ujecia wygladu :)


#xiaomi #majsterpirzu #android #chinskiecuda #itemyzchin
@Zielsky: @gaski: @asunez: @le1t00:
@polik95: @desygnat: Echhhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pirzu - No to zapraszam na wielka chwilę polskiego tech- youtube - pierwsze materiał ...

źródło: comment_WMEVVswce6MUU52eljT5hsQudObSmAqw.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@MichasQGP: przeciez to taki troll i "sarkazm", duzo ludzi to akceptuje, mniej nieakceptuje, ale to tylko wstawka


@Pirzu: ziom, ja kumam że to takie heheszki miały być, ale dla mnie to było po prostu słabe i nieśmieszne. Niepotrzbne przede wszystkim. Film oglądam na x1.5 prędkości bo za długi mało treściwy a ta wstawka (nie śmieszna imho) jeszcze niepotrzebnie wydłuża ten film.... Oglądam bardzo dużo filmików typu unboxing, recenzje
  • Odpowiedz
@MichasQGP: Po drugie ocenianie kanalu po jedynym unboxingu na kanale to troche ten :p


@Pirzu: life is brutal, a kanałów z tym contetnem jest multum! Więc niestety, ale musisz bć na to gotowy. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Życzę powodzenia ;) Jak na pierwszy filmik i tak jest całkiem nieźle
  • Odpowiedz
  • 0
@Pirzu jak dla mnie sama wstawka z reklama jest niezła, prychłem nawet, ale to co było po wstawce mogłeś olać, za długie info o telefonach, przecież wiadomo na jakim kanale jesteś. Odnośnie łapek... To jest żenada. Wiele razy ktoś o tym pisał, jeżeli chcesz zapracować na szacunek to o niego nie prosisz, takie sztuczne nabijanie widzów kończy się tym, że potem naprawdę musisz błagać o subki, suby, subunie, łapeczki, kciuczki i
  • Odpowiedz
@Sharan: Dziękujemy!

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przekazane do moderatora. Zajmiemy się nim najszybciej jak to będzie możliwe.
Stan swoich zgłoszeń możesz śledzić w panelu zgłoszeń.

//edit: co to jest ten "Shanghaju"?
  • Odpowiedz
@g1b50n: Zawsze na koneic filmu mowie "jezeli filmik Ci sie podoba, zostaw lapke w gore, jezeli nie - lapke w dol" . Z tymi lapkami - nie nagrywam nigdy unboxingow/pierwszych wrazen, nie jestem osoba ktora prosi sie o cos, dlatego teleofny zamawiam wiekszosci na swoj koszt i tak zbudowalem kanal. W 100% zgodze sie i jak widze jakis filmik ktory zaczyna sie "zostaw lapke w gore na dobry poczatek" to
  • Odpowiedz
@Pirzu siema!

Za przerywnik z Polsatu propsy ()

Chciałbym zobaczyć w recenzji tego telefonu jakieś informacje/test głośnika piezoelektrycznego.
Może spróbuj zarejestrować dźwięk z niego i porównaj
  • Odpowiedz