Wpis z mikrobloga

@mamrotekk: nie wiem co jest zdrowego w jedzeniu arbuza, ktory jest woda z cukrem, juz ten posilek po lewej jest bardziej wartosciowy, szczegolnie przy wiekszym wysilku fizycznym z lewej strony, ale chyba za bardzo rozkminiam tego gownomema xD
  • Odpowiedz
@nynu: Jezu, plaża, woda, nieeeeeee :(
Boję się wody. Byłam nad morzem i wstydziłam się bikini - przez cały wyjazd byłam w spodenkach do kolan i koszulce osłaniającej ramiona a i tak byłam ciągle w stresie że dużo ciała pokazuję. Wejście do wody? NO WAI.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Nie umiesz pływać, czy tak po prostu masz strach przed wodą?

A co do wyglądu to uwierz mi nie warto się ludźmi przejmować. Ja tam moimi fałdami na plaży trzęsę i straszę ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º) Jabba the Hutt się nie wstydził to i ja nie będę.
  • Odpowiedz
@dzikikubon: @mamrotekk: @Trusky92:

Chyba to sugestia, że facet po prostu nie o--------a szopki, je jak lubi, żyje pełnią życia, i nie baczy na atencje,, a o ile jest aktywny, to spali to na luzaku, sam wiem po sobie że taką porcje to można wciągnąć nosem i człowiekowi krzywda się nie stanie, nawet w lato, jak ciężko pracujesz, albo aktywnie uprawiasz sport, to raptem deser.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Próbowałaś to pokonać? Małymi kroczkami oczywiście :D Woda jest na prawdę fajna! Między innymi siatkówka w wodzie (do pasa) jest tego warta.
  • Odpowiedz