Wpis z mikrobloga

@rex90: ja abonamentu nie biorę od kilku ładnych lat i jestem więcej niż zadowolony.
Rocznie na prepaidy wydaję max 100zł ale to pewnie kwestia indywidualna.
U mnie akurat 99% znajomych jest w tej samej sieci gdzie mam za darmo, z reszta kontaktuję się w sieci.
Więszkość czasu i tak mam dostęp do wifi.
Rocznie na prepaidy wydaję max 100zł ale to pewnie kwestia indywidualna.


@le1t00: ja sie doladowuje za 25 miesiecznie w orange, 15 na nielimitowane smsy i 2gb netu a 9 na pakiet 120 minut rozmow, abonament na to samo(niby nielimitowane rozmowy ale ja nawet 120minut nie wygaduję) kosztuje 29.99
@coo84 obecnie mam 50 zl na koncie. Nie pamiętam kiedy zasilalem. Połączenia i sms za free w ramach play.
1gb co miesiąc za free co mi w zupełności wystarcza. A jak nie to kupuje pakiet.
@le1t00: Moble Vikings: Po doładowaniu za 19zł - darmowe smsy do wszystkich, darmowe rozmowy do play i vikingów, 2GB internetu, który przenosi się na następny miesiąc po aktywowaniu następnego pakietu. Zazwyczaj kupuję sobie 15 gb za 24zł, a później już tylko doładowaniami przedłużam jego ważność. Rozmowy po 19groszy, więc jak za darmo.
@Carrillo: Aż będę musiał spojrzeć jutro w pracy. Na początku było tylko dla nowych umów. Widziałem że wprowadzili też opcje w T2, być może umknęło mi to że teraz mogą skorzystać osoby które wcześniej podpisały