Wpis z mikrobloga

Pozywam Maszę Makarową za tekst "Trzy grosze o „dziennikarzu”-kameleonie Maciejczuku"

Spotkałem się dziś z prawnikami, pokazałem im pełen kłamstw tekst Makarowej, powiedziałem jak sytuacja wygląda naprawdę. Wnioski? Idziemy do sądu. Masza, szykuj się! :)

Znalezisko z tekstem Makarowej: http://www.wykop.pl/link/3470183/trzy-grosze-o-dziennikarzu-kameleonie-maciejczuku/

#rosja #ukraina #maciejczuk
tomasz-maciejczuk - Pozywam Maszę Makarową za tekst "Trzy grosze o „dziennikarzu”-kam...

źródło: comment_1JHWz0dZBQ89QZCBNQduHtAzPWkBjQtk.jpg

Pobierz
  • 22
@tomasz-maciejczuk: Jeszcze jedna rzecz. Mam nadzieję, że proces będzie prowadzony we właściwości miejscowej, w Polsce, a nie w Rosji czy Ukrainie (gdzie może być już przekupiony sędzia i prokurator), bo tam wyrok jest z góry przyklepany.
@tomasz-maciejczuk: @tomasz-maciejczuk: Rozumiem, że sprawa będzie dotyczyć naruszenia Pańskich dóbr osobistych. Jestem niezmiernie ciekawy dalszego biegu wydarzeń. Zagadką dla mnie jest jak Pan wykaże poniesioną szkodę w wyniku publikacji artykułu, podczas gdy kilka dni wcześniej wdaje się Pan w bójkę w programie publicystycznym. Musi Pan być człowiekiem niezmiernie wrażliwym na słowo pisane.

Nie lepiej pozwać osobę, która naruszyła Pana nietykalność cielesną?
Czy zaspokoi Pan moją ciekawość i wskaże, który pełnomocnik
@szurszur: w kazdym akapicie klamstwo. W wiekszosci przypadkow zabezpieczyli sie, niby, cytujac inne zrodla. Sa momenty, gdzie tego nie zrobili i w to bedziemy uderzac. Przy okazji - dziennikarz powinien sprawdzac zrodla. Masza nie sprawdzila. Wiekszosc zrodel, ktore podala nie podaja zadnych faktow dotyczacych oskarzen. Po prostu - oskarzenie, bez faktow. Do tego tez sie przyczepimy.
@tomasz-maciejczuk: Ale nie chodzi tylko o nieprawde, ale to czy to rzutuje na Twój wizerunek. Bo akurat to najmocniejsze to cytaty kogoś innego a reszta to nie wydają sie mocne rzeczy. No chyba, że chcesz po prostu wymóc sprostowanie a nie chodzi Ci o milion odszkodowania.