Wpis z mikrobloga

Ale mam dobry tekst na podryw! Najlepiej jak dziewczyna stoi, bo jak kogoś w biegu będziesz zaczepiał to trochę głupio, no i ona się gdzieś śpieszy, a gdzie się śpieszy? Pewnie do chłopaka, albo na zakupy z koleżankami, a takiej dziewczyny nie chcemy! Więc najlepiej jak dziewczyna stoi, obojętnie na przystanku czy gdzieś koło jakiegoś pomnika bohaterów armii czerwonej. Badam swoją ofiare czy ma ładną twarzy itp. Konieczne jest nawiązanie kontaktu wzrokowego, bo jeśli dziewczyna tego nie zrobi będzie to oznaczało, że w ogóle nami nie jest zainteresowana. Wystarczy dosłownie kilka sekund bezpośredniego kontaku wzrokowego, dobrze się też lekko uśmiechnąć. Kiedy ona odwróci wzrok i będzie dalej stała w tym samym miejscu, to zachodźcie ją od tyłu i jeśli nie ma świadków uderzacie ją tępym narzędziem w głowę... Żartowałem XD Tak naprawdę podchodzicie do niej i mówicie
"Cześć, dałabyś mi może swój numer?" Bam jest twoja, zaskoczona się uśmiechnie i na chwile ją zamuruje, ale jest 90% szans że ten numer dostaniesz. Jeśli ci odmówi to #!$%@? jej w dupe głupiej szmacie.
#tfwnogf #podrywajzwykopem #heheszki
Wraniak - Ale mam dobry tekst na podryw! Najlepiej jak dziewczyna stoi, bo jak kogoś ...

źródło: comment_32n27frkGyHGhre4jSN5epR2Ww3DrTvy.jpg

Pobierz
  • 35