Wpis z mikrobloga

Tymczasem w #warszawa

Na warszawskiej Woli pojawiły się kartki, które wkładane są za wycieraczki samochodów z inną niż warszawska rejestracją. Często zdarza się bowiem tak, iż nowi mieszkańcy Warszawy by uniknąć wysokich opłat rejestrują swoje pojazdy w rodzinnych miejscowościach. Budzi to sprzeciw niektórych mieszkańców, którzy uważają, że by zasłużyć na swoje miejsce parkingowe samochód należy zarejestrować w stolicy.


CAŁOŚĆ
Porazka_Sezonu - Tymczasem w #warszawa

 Na warszawskiej Woli pojawiły się kartki, k...

źródło: comment_T7l030sU8ki8tmro9dYbuUY1td2ZJo00.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
Mania wyższości niektórych "Warszawiaków" mnie przeraża. Ludzie, którzy sprowadzili się do "Stolycy" kilka lat wcześniej, nowobogaccy, uważają się za lepszych :)


@jurny_juhas: bzdura, jestem typowym słoikiem i...no szczerze, to o słoikach i wrednych warszafiakach czytam tylko w internecie, dekadę z przerwami mieszkam już i się z czymś takim nie spotkałem.

jeśli już, to znacznie częstszy jest ból dupy osób spoza Warszawy o tym jaka ta warszafka zła i jacy to
  • Odpowiedz
a w sumie czemu jest taniej? Te opłaty za rejestrację nie są urzędowo takie same?


@rybsonk: chodzi o OC. Generalnie w małym mieście / na wsi, gdzie jest mały ruch jest dużo mniejsza szansa na spowodowanie wypadku, a nawet jeśli się spowoduje to zwykle na wsiach jeździ więcej starych złomów więc i odszkodowanie w razie skasowania czyjejś fury niższe. Więc ma to sens, że ubezpieczalnie mniej wołają za OC. A
  • Odpowiedz