Wpis z mikrobloga

@JanuszProgramowania czasem za tęsknię za N910C - ale wtedy patrzę na roota i ponad 6 cali... Ale ja nie o tym tu :-)
Co tam się pozmieniało w notesach? Daj cynk jak jakieś nowości bo to już z czystej ciekawości pytam. Pozdrawiam
@KLIFord: w zasadzie tylko aktualizują zabezpieczenia, większych zmian w UI nie widać, telefon w sumie dalej działa tak jak działał, jakichś wielkich spowolnień nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam Note 4 od premiery, i szczerze mówiąc nie widzę potrzeby zmieniania telefonu na coś nowszego, ba, jedynym co mogłoby mi zastąpić Note 4 był Note 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liczyłem na Google
@JanuszProgramowania o dziękuję Mirku za odpowiedź. Też od premiery mialem notes. I od razu N2 oddałem różowej. Bardzo byłem zakochany w nich i nie widziałem innej opcji wręcz bo wiesz rysik ekran 2K i do tego 5'7 oraz nfc... Robiło swoje...

Ale... Ale coraz częściej słuchawki używam w łóżku zamiast laptopa, w pracy już nie jestem w IT więc jakoś i rysik odszedł i zadania firmowe na bok... Plus bolączką braku roota
@KLIFord: kurde, też miałem wcześniej Note 2, i też oddałem różowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypadek?

Z modowania wyrosłem, w sumie jedyny telefon jaki rootowałem, to HTC Wildfire, bo tam problem był z dostępną pamięcią. Ale mody... oj pamiętam Siemensa C65 i zmodowany firmware, mniej rzeczy działało niż działało ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie jednak nacisk na aparat jest spory, a Note
@Pyxelr taaa myślałem bardzo podobnie aż przestałem go używać tak często... Jest to serio niesamowity gadżet którego brakuje we współczesnych słuchawkach.
@impact18 tak jest ale razem z nim brak gwarancji i wsparcia ze strony producenta :-(