Wpis z mikrobloga

Cześć! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zostały Wam 3 dni na wgranie zdjęcia weryfikacyjnego przygotowanej przesyłki (02.12.2016 18:00).
Tego terminu nie da się przesunąć. Mieliście aż 17 dni na przygotowanie paczek.
Prosimy również, abyście nie odkładali tego na piątkowy wieczór.
Może się okazać, że jest coś do poprawy i nie będzie czasu na wgranie nowego zdjęcia - wtedy, osoby, które nie wgrają poprawnego zdjęcia do soboty (03.12.2016 18:00) - zostaną wykluczone z zabawy - od powyższych dwóch terminów nie będzie żadnej taryfy ulgowej.

Co powinno znaleźć się na zdjęciu?
1. Wyraźna zawartość przesyłki
2. Napisany przez Ciebie list (musi być czytelny)
3. Kartka z Twoim loginem oraz dzisiejszą datą.

Wszystko na jednym zdjęciu.


Wiele osób wrzuca nam zdjęcia kartki świątecznej jako list - z przykrością informujemy, że takie "listy" będą odrzucane. Nie wyobrażamy sobie, że listem są 3 zdania.

Możecie wierzyć lub nie, ale nie wczytujemy się dokładnie w treść wszystkich listów. Spodziewamy się ich ponad 700. Co przy dwójce organizatorów daje nam średnio ponad 350 listów na osobę w ciągu tygodnia. Do the math. ;)
Zdjęcie listu potrzebne jest tylko po to, aby upewnić się, że jest to faktycznie list, że jest faktycznie skierowany do osoby, którą wylosowaliście i nie jest to pasta o serwerowni ( ͡° ͜ʖ ͡°) lub inne lorum ipsum.

Przypominamy również, że wymagamy, aby Wasze przesyłki posiadały numer do śledzenia.
Możecie je wprowadzić w module "Potwierdź wysłanie paczki".

Uczulamy, że możemy nie odpisać (lub nawet nie odczytać) na Wasze wiadomości PW, które wysyłacie na konto @Wykopoczta lub do organizatorów. Jedyną oficjalną drogą kontaktu z Organizatorami jest formularz kontaktowy na stronie http://wykopoczta.pl/kontakt (o czym piszemy w każdej wiadomość PW, którą przekazuje nasz bot). Dlatego, nie miejcie później pretensji, że "napisaliście na PW/Facebooka" itp.

Pozdrawiamy ;-)

#wykopoczta
Pobierz Wykopoczta - Cześć! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zostały Wam 3 dni na wgranie zdjęcia weryfikacyjn...
źródło: comment_rLsGP6fkWgmX4tYl8Ny5pLnpn4c7w3bP.jpg
  • 32
@Wykopoczta: No niestety ja muszę czekać na paczkę z prezentem, więc nie mogę wgrać zdjęcia. Zamówiłam to dawno temu, nie moja wina że nie przychodzi. 17 dni to wcale nie jest dużo, ludzie mają dużo rzeczy na głowie, kwestia jeszcze wymyślenia prezentu + ewentualne pytania do naszej pary (która może długo nie odpisywać) ;)
@b__g: Wystarczy miesiąc.
Poza tym nie rozumiem co za problem przedłużyć to o kilka dni dla osób które coś zamówiły (można by wgrać zdjęcie weryfikacyjne) i jeszcze nie przyszło.
@b__g: Z tym że ja na przykład nie zostawiłam tego na ostatnią chwilę... zamówiłam kilka dni po rozpoczęciu terminu ;x ale zrobienie tego wymaga czasu i ciągle czekam.