Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem xiaomi redmi note 3 pro (international) i chciałbym kupić gume na plecy telefonu, aby chronić go przed zarysowaniami i żeby się tak nie ślizgał. Gdzie mogę dostać gumę i szkło hartowane do tego modelu? Podobno różnią się wymiarami i niby są na internecie takie rzeczy do niego, ale nie napisane czy do wersji international itp.

#xiaomi #redminote3pro
  • 39
@Ertenix: są mega problemy z akcesoriami do wersji Kate. Na Aliexpress zaczynają pojawiać się jakieś, lecz po fotkach wnioskuję, że strasznie kiepskiej jakości. Znajdziesz je wpisując w wyszukiwarkę na ali "redmi note 3 pro special edition case". Z foliami i szkłami na ekran podobnie.
Nie jesteś z tym problemem sam. Miui Polska i xda szuka cały czas akcesoriów do tej wersji.
@Ertenix: kolega ma RN3Pro w podstawowej wersji i używa tylko etui na tył telefonu. Nie ma żadnej foli ochronnej i ekran jak narazie wygląda spoko. Nie ma żadnych rys. Telefonu używa chyba od jakichś dwóch miesięcy. Ja dziś odebrałem swojego RN3Pro w wersji global i też szukam jakiegoś etui i szkła ochronnego. Folie już zerwałem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Ertenix: Nie, on ma właśnie tą wersję podstawową. Ona się Kezno bodajże nazywa i etui dostał razem z telefonem. Takie zwykłe, gumowe, nie jakiejś szczególnej jakość. Na aliexpress znalazłem narazie tylko coś takiego LINK
Nie posługujcie sie nazwami Global bo to moze was oszukać. Kupicie coś na telefon z ROMem Global :) Nie szukajcie też po skrócie SE bo jedni rozwijaja go jako Special Edition a inni jako Standard Edition :)
Tak, Kenzo to 150mm a wersja z LTE800 to wersja 152mm i to wersja Kate.
PS: Wszystko co teraz idzie z Chin to znikoma szansa by przyszlo przed sylwestrem.
Jak zalezy Ci na szybkim dokupieniu
@widmo82: co do etui to szkoda że moja wersja telefonu ma 152mm, bo gumy mają zwykle 150mm prawda? Gdyby było odwrotnie to bym to przeżył jakoś, ale tak na chama wciskać też nie ma co :)