Wpis z mikrobloga

Dlaczego polski Internet, w tym Wykop, pełne są bluzgów? Dlaczego tak pełno śmiecia jest w tym miejscu? Ponad 90% używa bluzgów, ciągle, na każdy temat, w każdym kontekście. Dlaczego nikt tego nie blokuje?

W innych krajach doskonale znają polskie przekleństwa, a wielu rodaków to bawi. Bawi to, że polskie bluzgi są tak znane. Nie razi Was to? Gdy jedziecie do innych krajów to wszyscy ciągle używają f**, czy innych słów w danych krajach? Słyszeliście gdzieś to? Nagrania typu "fail" z Zachodu są pozbawione bluzgów, a jak jest z Polski - jest jakaś k*, ch*, p*.

Czy nie dałoby się oznaczać na Wykopie treści z bluzgami jako +18? #bluzg #bluzgi #przeklenstwa
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stulejusz_Wielki: Ignoruję, ale jak długo można - by zwyciężyło zło, wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili. Sorry, ręce mi opadają, gdy stoję w kolejce do kina z dzieckiem, ktoś mi się wpycha, na delikatną uwagę, że coś jest nie tak - opiernicza mnie, że co to za wiocha się tu pcha.

Jeszcze kilka lat temu tylko patologia bluzgała, teraz na lewo i prawo, w mediach również, jest tego pełno.
  • Odpowiedz
@Jendrej: Nie awanturuję się, tylko zadaję pytanie. Gdybym się awanturował to siedziałbym 100% czasu na wykopie i zgłaszał wszystkie bluzgi - nie robię tego, wolę by ludzie sami przestali bluzgać, niż ma być stosowana cenzura.
  • Odpowiedz
@new_micra: Przed chwilą typ na facebooku mnie pojechał, nawet mnie nie zna ale zwyzywał jak szmatę. Zignorowałem go ale już się dowiedziałem gdzie mieszka. Jutro jadę spuścić mu #!$%@?. Na facebooku nie wywalczę kultury. Ale jutro wieczorem będę spodziewał się posta z przeprosinami.
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki: Lat temu nie pamiętam ile - byłem już dorosły - zwróciłem uwagę dziennikarzom z SecretService, że w gazecie skierowanej do dzieci, nie używa się przekleństw. Zostałem zjechany, że się czepiam, że "ksiądz może tego nie czytać" itd. No i są efekty - na lewo i prawo aż się lepi od tego.
  • Odpowiedz