Wpis z mikrobloga

@Sir_grana_padano: nie jaraj sie tak zielonko bo strasznie sie zawiedziesz. glosniejsze to niz kombajn. opisywalem juz historie z tym projektorem. w poniedzialek zamowilem, w czwartek odebralem, w piatek podlaczylem, w sobote wystawilem na sprzedaz na FB, w poniedzialek wyslalem do "szczesliwca" elo xD
@Sir_grana_padano: Szczerze, to nie dałbym za to nawet 200 zł. Cała alibaba tym #!$%@?... Jak dla mnie namiastka projektora, taki na zasadzie "nie stać mnie, ale będę miał". Tak jak pisali wyżej, standard rozdzielczości na poziomie roku 2000... Tak jak napisał @Alinoe_83, dozbierałbyś/pożyczył ze 200 zł i kupił normalny sprzęt. A to pochodzi 3 tygodnie i się #!$%@? w drobny mak. No cóż, ale to tylko moja opinia. Nie lubię
@j_bateman: normalny sprzęt? Chyba dla bezdomnej matki. Od lat normalny sprzęt to retina na 15pro albo 4k.
Co to za różnica czy 720 czy 480 jak do kibla chodzę srać z makbukiem?

Jeszce daleka droga do dobrych projektorów ale wolę takie kilo #!$%@? i srajfona wozić po hotelach niż 5kg #!$%@?.
@Sir_grana_padano: żelazna logika xD nie ma co się pieklić, po prostu mowię, że to chińskie gówno w cenie Meizu z aparatem 12mpx i procesorem MediaTek, a Ty mówisz, że się jarasz, jakbyś dostał talon z pyszne.pl na 200 zł. That's all.