Wpis z mikrobloga

Okej, zakupilem wkoncu skandynawie i going east i odrazu chcialem sie zabrac za promod ale wylozylem sie juz na pierwszym punkcie jakiegos tutoriala how to w ktorym kaza klinkac w link DOWNLOAD na stronie promod, tyle ze go nie ma. Powie ktos skad sciagnac najnowsza wersje promoda? i ewentualne protipy jak szybko to zainstalowac?
#ets2
  • 22
  • Odpowiedz
@xspooky: okej, doszedlem do ustawiania kolejnosci, ichniejszy tutorial jest juz lekko nie aktualny zwazywszy ze jest o wiele wiecej pliczkow do 'przeciagniecia', bledy w zdaniach:

Map Package, Models Package, Assets Package oraz na końcu Assets Package.

Dwa razy to samo? xd
druga sprawa, to mam tez plik media ktory wydaje mi sie tak samo wazny jak poprzednie pliczki ze wzgledu na miniaturke ale nie wiem w jakiej kolejnosci go uzyc. Dodatkowo
  • Odpowiedz
@FHA96: a dziękuje, już nie trzeba, jakoś dałem radę i od godzinki sobie jeżdżę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze tylko ekipę ogarnąć do multika na konwoje i będzie się działo
  • Odpowiedz
@PanPawciu: w poradniku tym na stronie promods jest kolejność na obrazku. Tyle ze dochodzi jeszcze plik media którego nie odpalałem no i jest mod 1 i mod 2, nie pamietam czy to models czy cokolwiek innego. To wiadomo, w kolejności załadować. No i chyba tyle, jestem w robsie to teraz nie pomogę ale jak do 18 nie dasz rady wciąż to wyślę ci wtedy screena tylko daj znać ( ͡°
  • Odpowiedz