Wpis z mikrobloga

@Ragnarokk: parę miesięcy temu był u mnie urzędnik skarbowy ściągnąć mandat za piwo pod chmurką sprzed trzech lat. Miałem kwit, że już to zrobili ale jak mi oznajmił "nie doszło to ostatecznie do skutku" i musiałem go uregulować, mimo że przez 3 lata sądziłem, że sami to zrobili
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: I jak tu nie kochać Polski, takie proobywatelskie państwo idealne do życia... Nóż się w kieszeni otwiera. Coś mi mówi, że trzeba #!$%@?ć stąd czym prędzej, bo raczej nie zanosi się na to, by kiedykolwiek było tu lepiej.
  • Odpowiedz
@maciekson: nic nie ma wspólnego ale jest okazja by #!$%@?ć w rząd. Rząd to nie urzędnicy Ci się praktycznie nie zmieniają niezależnie od tego kto rządzi. Ta patologia jest u dołu nie u góry. A jak góra próbuje ruszyć to krzyki i kwiki. To jak z kierowcami. Chcą zaostrzyć przepisy źle ale po ulicy też źle jeździć jak się spotyka baranów co raz łamiących przepisy i śmiejących się innym w
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: Za PO gość bez nogi na komisję stawał corocznie. Za PO mu odrastała chyba? TUSK TUSK TUSK.....PS. Jak wygra KOD będzie miał 3 nogi, to fachowcy od liczenia()
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: a to nie jest tak, że cała kasa miała iść na konto fundacji, a poszła na prywatne? wiara mówi, że dlatego trzyma kasę, żeby został w rodzinie (jako spadek?) - no hej, ale pieniądze były zbierane na ratowanie zdrowia, a nie na utrzymywanie rodzin
ma czas do 08.12, żeby kasę przelać na konto fundacji, sprawa jasna; pewnie wtedy nie będzie musiała płacić podatków i wróci jej renta
  • Odpowiedz
Smutne jest to, że mała dziewczynka która na moment uwierzyła że życie w Polsce może być piękne, szybko posmakowała gorzkiego okruchu rzeczywistości :/ Wychowie się nam kolejna korposucz albo emigrant...
  • Odpowiedz